Хіти тижня. Вона так дістала КГБ, що її засудили в 76 років і везли етапом на Далекий Схід: Гадаєте, в радянські часи від людини нічого не залежало?

Оксана Мешко не тільки вижила, а потім іще змогла в майже 80 років злітати до Сполучених Штатів та Австралії та заснувати антикомуністичну партію.

Оксана Мешко. Архівне фото.

"Коли будете вкотре чути про те, що в радянські часи від людини нічого не залежало, згадайте Оксану Яківну Мешко. Вона так дістала КГБ, що її засудили в 76 років і везли етапом на Далекий Схід кілька місяців із повіями й убивцями, робили все, щоб вона померла в дорозі", - пише Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А вона не тільки вижила, а потім іще змогла в майже 80 років злітати до Сполучених Штатів та Австралії, повернутись додому, підтримати студентське голодування в жовтні 1990-го із друзями-політв'язнями й узяти участь у творенні першої масової антикомуністичної партії у новітній історії – УРП".З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...