Хіти тижня. "Вони билися до останнього": Подруга загиблого під Широкиним українського морпіха розкрила несподівані деталі вбивства воїнів

Нові деталі вбивства воїнів під Широкиним оприлюднила подруга одного із загиблих морпіхів.

Фото: ЗМІ

Подруга старшого матроса 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗС України Валерія Литвиненка у коментарі ресурс "Обозреватель" написала, що “вони билися до останнього”. Ім'я цієї жінки з міркувань безпеки не називають, повідомляють Патріоти України.

Назагал у СМІ представлена наступна інформація: “Цілком імовірно, що перед тим, як застрелити чотирьох морських піхотинців під Широкиним, зловмисники з ними боролися. Крім того, можливих убивць могли підпоїти терористи”.

“Як підкреслює дівчина, вона не вірить у версію, яку офіційно оприлюднили раніше. Зокрема, подруга загиблого морпіха зазначила, що від інших товаришів по службі Валерія дізналася, що тих двох підпоїли терористи”.

“Я не вірю... Ми часто говорили з Валерою – він завжди розповідав, яки вони є дружніми всі... І тут раптом таке. Хлопці кажуть, що їх усіх підпоїли терористи. Вони навіть зараз не пам'ятають нічого…" – переконує вона”.

“За її словами, їх застрелили не сплячими, і вони билися до останнього”.

“Ви бачили Валерку? Він – увесь побитий, у синцях! Звідки вони, якщо його просто застрелили, як кажуть.." – підсумовує дівчина”.

Патріоти України нагадують, що “14 лютого з'явилась інформація, що двоє бійців 36-ої бригади морської піхоти Військово-морських сил України розстріляли чотирьох військових: Валерія Литвиненка, Артема Жовтобрюха, Олександра Бурдановата Андрія Новицьокого. Пізніше у ГПУ повідомили, що двох підозрюваних морських піхотинців затримали."

Опублікував: Тетяна Сокот

Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 1:00

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​. На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України. . Розробники танка показали, як вражаюче ...

Хіти тижня. Карма мародерів, або "Совпадение? - Не думаю!": На МКС з ладу вийшли всі російські туалети, екіпаж вимушений використовувати памперси

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:35

Космонавтам звісно не до сміху, однак всі у світі, хто в курсі про дріб'язково-ганебне пограбування українських кораблів, котрі перебували у "керченському полоні" під посиленою охороною "доблесних" вояків Путіна, дійсно посміхається. На борту Міжнародн...