Хіти тижня. "Вони билися до останнього": Подруга загиблого під Широкиним українського морпіха розкрила несподівані деталі вбивства воїнів

Нові деталі вбивства воїнів під Широкиним оприлюднила подруга одного із загиблих морпіхів.

Фото: ЗМІ

Подруга старшого матроса 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗС України Валерія Литвиненка у коментарі ресурс "Обозреватель" написала, що “вони билися до останнього”. Ім'я цієї жінки з міркувань безпеки не називають, повідомляють Патріоти України.

Назагал у СМІ представлена наступна інформація: “Цілком імовірно, що перед тим, як застрелити чотирьох морських піхотинців під Широкиним, зловмисники з ними боролися. Крім того, можливих убивць могли підпоїти терористи”.

“Як підкреслює дівчина, вона не вірить у версію, яку офіційно оприлюднили раніше. Зокрема, подруга загиблого морпіха зазначила, що від інших товаришів по службі Валерія дізналася, що тих двох підпоїли терористи”.

“Я не вірю... Ми часто говорили з Валерою – він завжди розповідав, яки вони є дружніми всі... І тут раптом таке. Хлопці кажуть, що їх усіх підпоїли терористи. Вони навіть зараз не пам'ятають нічого…" – переконує вона”.

“За її словами, їх застрелили не сплячими, і вони билися до останнього”.

“Ви бачили Валерку? Він – увесь побитий, у синцях! Звідки вони, якщо його просто застрелили, як кажуть.." – підсумовує дівчина”.

Патріоти України нагадують, що “14 лютого з'явилась інформація, що двоє бійців 36-ої бригади морської піхоти Військово-морських сил України розстріляли чотирьох військових: Валерія Литвиненка, Артема Жовтобрюха, Олександра Бурдановата Андрія Новицьокого. Пізніше у ГПУ повідомили, що двох підозрюваних морських піхотинців затримали."

Опублікував: Тетяна Сокот

Хіти тижня. "Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

четвер, 13 серпень 2020, 2:00

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

#ШахрайГудбай: У метро Києва з'явився оригінальний "антишахрайський" потяг (фото)

четвер, 13 серпень 2020, 0:32

Артпоїзд #ШахрайГудбай курсуватиме впродовж серпня синьою гілкою метро. Київський метрополітен запустив артпоїзд з правилами безпечного безготівкового розрахунку, інформують Патріоти України. В такий спосіб столична підземка приєдналась до Всеукраїнськ...