Хіти тижня. "Воскресив" СРСР: Історик зробив цікаву заяву про таємничу смерть Гітлера (фото)

Чутки про те, що нацистський диктатор Адольф Гітлер не помер у берлінському бункері, а вижив, розпустило радянське керівництво. Таку думку в статті для The Mail on Sunday висловив британський історик і журналіст Гай Уолтерс, повідомляють Патріоти України.

Він також вважає, що в поширенні думок про те, що Гітлера після Другої світової війни могли вкривати британці чи американці, був зацікавлений особисто Йосип Сталін. Саме через це, як заявив історик, у той час з'явилися масові повідомлення про те, що фюрер нібито не наклав на себе руки, а втік із Берліна.

Знайшлася навіть велика кількість очевидців, які стверджували, що бачили Гітлера замаскованим під ченця або як він сідав у підводний човен на Канарських островах.

Уолтерс пише, що зараз велика частина тих матеріалів розсекречена, що дозволяє стверджувати - багато які із цих повідомлень відпрацьовувалися західними спецслужбами, зокрема ФБР. Їх дані спростовують будь-які чутки про втечу нацистського лідера.

Крім того, незаперечними залишаються результати експертиз останків Гітлера. "Що було особливо помітно в трупі, так це значна кількість проведених стоматологічних операцій, включаючи коронки, пломби, вставні зуби і деякі надзвичайно характерні мостові конструкції. Фрагменти зубів і щелепи відповідають не тільки наявним записам лікарів, а й рентгенівському знімку Гітлера", - підкреслює експерт.

"Поки РФ не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде": Лайма Вайкуле поставила на місце росіян

субота, 25 березень 2023, 18:27

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти російської агресії, висловилася про те, чи планує вона їздити в РФ. Крім цього, артистка чітко визначила, хто винен у тому, що зараз відбувається. У новому інтерв'ю для YouTube-каналу "І грянув Грем" Ва...

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

субота, 25 березень 2023, 17:51

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну