Хіти тижня. "Воскресив" СРСР: Історик зробив цікаву заяву про таємничу смерть Гітлера (фото)

Чутки про те, що нацистський диктатор Адольф Гітлер не помер у берлінському бункері, а вижив, розпустило радянське керівництво. Таку думку в статті для The Mail on Sunday висловив британський історик і журналіст Гай Уолтерс, повідомляють Патріоти України.

Він також вважає, що в поширенні думок про те, що Гітлера після Другої світової війни могли вкривати британці чи американці, був зацікавлений особисто Йосип Сталін. Саме через це, як заявив історик, у той час з'явилися масові повідомлення про те, що фюрер нібито не наклав на себе руки, а втік із Берліна.

Знайшлася навіть велика кількість очевидців, які стверджували, що бачили Гітлера замаскованим під ченця або як він сідав у підводний човен на Канарських островах.

Уолтерс пише, що зараз велика частина тих матеріалів розсекречена, що дозволяє стверджувати - багато які із цих повідомлень відпрацьовувалися західними спецслужбами, зокрема ФБР. Їх дані спростовують будь-які чутки про втечу нацистського лідера.

Крім того, незаперечними залишаються результати експертиз останків Гітлера. "Що було особливо помітно в трупі, так це значна кількість проведених стоматологічних операцій, включаючи коронки, пломби, вставні зуби і деякі надзвичайно характерні мостові конструкції. Фрагменти зубів і щелепи відповідають не тільки наявним записам лікарів, а й рентгенівському знімку Гітлера", - підкреслює експерт.

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...