Хіти тижня. "Воскресив" СРСР: Історик зробив цікаву заяву про таємничу смерть Гітлера (фото)

Чутки про те, що нацистський диктатор Адольф Гітлер не помер у берлінському бункері, а вижив, розпустило радянське керівництво. Таку думку в статті для The Mail on Sunday висловив британський історик і журналіст Гай Уолтерс, повідомляють Патріоти України.

Він також вважає, що в поширенні думок про те, що Гітлера після Другої світової війни могли вкривати британці чи американці, був зацікавлений особисто Йосип Сталін. Саме через це, як заявив історик, у той час з'явилися масові повідомлення про те, що фюрер нібито не наклав на себе руки, а втік із Берліна.

Знайшлася навіть велика кількість очевидців, які стверджували, що бачили Гітлера замаскованим під ченця або як він сідав у підводний човен на Канарських островах.

Уолтерс пише, що зараз велика частина тих матеріалів розсекречена, що дозволяє стверджувати - багато які із цих повідомлень відпрацьовувалися західними спецслужбами, зокрема ФБР. Їх дані спростовують будь-які чутки про втечу нацистського лідера.

Крім того, незаперечними залишаються результати експертиз останків Гітлера. "Що було особливо помітно в трупі, так це значна кількість проведених стоматологічних операцій, включаючи коронки, пломби, вставні зуби і деякі надзвичайно характерні мостові конструкції. Фрагменти зубів і щелепи відповідають не тільки наявним записам лікарів, а й рентгенівському знімку Гітлера", - підкреслює експерт.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...