Хіти тижня. "Вот крымчане, луганчане, донетчане, смотрите. Это то будущее, которое для вас построит Путин" - Мирослав Гай (відео)

Волонтер прокоментував відео, викладене блогером про перебування у Мурманську. Якщо сказати коротко - так виглядає "русский мир".

У Мурманську. Фото:скрін відео"Люблю иногда посмотреть видео патриотов России. Вот крымчане, вот луганчане, вот донетчане, смотрите." Про це у Fаcebook пише волонтер Мирослав Гай, коментуючи відео російського блогера про Мурманськ, передають Патріоти України, продовжуючи:

Это то будущее, которое для вас построит Путин. И это когда в Рубежном, Славянске, Бахмуте и других городах Донецкой и Луганской областей потихоньку строят новые дороги, идут малыми, но размеренными темпами реконструкции зданий, школ, садов. И это при том, что РФ ведет у нас войну, давит экономически, и в Украине нет столько нефти и газа.

Господи, да мы должны делать все, чтобы бежать подальше от совка и РФ. Иначе наши дети будут жить в таком же д*рьме. Все мы ребята делаем правильно в Украине. Вернее многое, иногда ошибаемся, но сам курс правильный.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...