Хіти тижня. "Всі десятеро загинули на другий день": У Росії знайшовся новий "перевал Дятлова"

Офіційна версія смерті туристів — переохолодження, але родичі та друзі загиблих не вірять в це і досі.

Пошукова операція. Архівне фото.

У Росії під час розслідування історії, яка дуже схожа на трагедію на перевалі Дятлова, з'ясувалися дивні факти. Так, усі матеріали щодо загадкової справи були знищені, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Річ у тому, що в кінці січня 1973 году 10 студентів авіаційного інституту міста Куйбишев (Самара), закривши сесію, вирушили у лижний турпохід на Кольський півострів. Маршрут обрали не найскладніший — II категорії. Але на другий день шляху всі десятеро осіб загинули.

Офіційна версія смерті — переохолодження. Проте на запитання про причини загибелі групи ні родичі, ні друзі відповіді від правоохоронців не отримали. Рятувальники наполягають, що трагедія трапилася через раптову зміну погодних умов. У той же час брат одного із загиблих Анатолія Пирогова зазначає, що не були оприлюднені результати розтину тіл, тому досі невідомо, чи були у загиблих травми.

"Висновків за підсумками розслідування правоохоронці нам не повідомили. Пам'ятаю, що на поминках тільки це і обговорювали, але ніхто не знав до пуття нічого. Говорили про якийсь вибух, який там міг статися. Або пуск метеоракет", — розповів він.

Підозри, що справжні причини загибелі студентів намагаються приховати, виникли не тільки через мовчання правоохоронних органів. "Наприклад, ми точно знали, що брат брав із собою в похід фотоапарат "Смена", але ні камеру, ні плівки нам не віддали, хоча деякі особисті речі були повернуті, — заявив Пирогов. — Також було дивно, що багатьох хлопців у Куйбишеві з невідомої причини ховали у закритих трунах". Журналісти з'ясували, що всі матеріали за фактом загибелі десяти осіб зникли або були знищені.

Видавала себе за доньку дипломата та дружину росіянина: Китайська домогосподарка 10 років публікувала у Вікіпедії вигадану історію Росії

четвер, 30 червень 2022, 21:40

У російських пропагандистів є серйозна конкурентка. Жительці Китаю здалися неповними наявні матеріали про історію Росії, тому вона вирішила їх підкорегувати. Однак занадто сильно захопилась і... написала 200 статтей, інформують Патріоти України. Авторк...

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...