Хіти тижня. Втратила свідомість прямо у телестудії: У присутності Порошенка знов падають люди (відео)

Президент перервав свою відповідь, підбігши до омбудсмена Людмили Денисової і підхопивши її.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова втратила свідомість під час прямого ефіру на телеканалі ICTV з президентом України Петром Порошенком, передають Патріоти України.

Людмила Денисова втратила свідомість під час прямого ефіру. Фото: скріншот з відео.Під час виступу українського лідера омбудсмен почала падати, на що звернули увагу в студії. Порошенко також перервав свою відповідь, підбігши до Денисової і підхопивши її. В результаті її винесли за лаштунки, де були чутні слова президента, що жінку потрібно посадити. Після цього він вийшов і заявив, що Денисова працює по 20 годин на добу над звільненням українських моряків, які перебувають в полоні у Росії.

"Уявіть собі, з яким навантаженням зараз працює уповноважений з прав людини Людмила Денисова, яка працює по 20 годин на добу, щоб звільнити українських моряків. Мобілізує міжнародну підтримку, уповноважених з прав Російської Федерації, робить координацію адвокатів. Це дуже нелегкий хрест. Давайте оплесками підтримаємо Людмилу за те, що вона робить", – сказав він.

Буквально через кілька хвилин Денисова повернулася до студії, пояснивши, що з нею все гаразд. "Люда, ми твою мужність вітали оплесками. Дивіться, які у нас мужні жінки", – відповів президент.


Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг