Хіти тижня. "И почему не лезут в эту полосу?": Про різницю між українськими та європейськими водіями (відео)

Вчіться не порушувати і поважати один одного на дорозі, і пробок буде набагато менше.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише прес-аташе посольства Грузії в Україні в 2005-2010 рр., журналіст Бачо Корчилава, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Как вы все задрали рассказами о пробках и идотичными возгласами, что за границей пробок не бывает. Неправда, ещё какие бывают, даже представить себе не можете. И не только в городах, ещё и на трассах бывают.

Вот вам Германия – автобан в пять рядов. Пробка, но научиться надо всем не нарушать, а ехать по правилам, чтобы пробка двигалась быстрее. Не парковать машины как попало.

Кстати, справа полоса для спецтранспорта ("скорые", полиция и так далее). И почему это немцы не лезут в эту полосу?

Лучше учитесь не нарушать и уважать друг-друга на дороге, и пробок будет гораздо меньше.

Видео снимал лично я, на трассе Мюнхен – Инсбрук."

Опублікував: Олег Устименко

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...