Хіти тижня. "Иди в п...зду". Данилко-Сердючка "блиснув" провідницькою культурою у фіналі відбору "Євробачення-2018"

Пізніше Андрій Данилко вибачився за лайки в прямому ефірі нацвідбору на "Євробачення 2018", але зазначив, що всі глядачі знають "слова на "п" і на "ж".

Андрій Данилко

Український співак Андрій Данилко посварився з адміністратором співачки Tayanna Олександром Кажияном під час фіналу національного відбору на "Євробачення 2018". Трансляцію в прямому ефірі вів канал "UA: Перший" в YouTube, передають Патріоти України.

За словами Данилка, багато говорили йому, що Tayanna співала під фонограму. Він попросив організаторів включити мінус пісні. Із залу Кажиян сказав: "Як вам не соромно, Андрій?" - на що Данилко відповів: "А це ще хто? Іди в п ... зду!"

Tayanna і її бек-вокалістки заспівали приспів. Після цього Кажиян продовжив кричати: "Ганьба! Як вам не соромно?" Данилко сказав: "Випийте таблетку! Хто ви такий? Охорона, виведіть його до однієї матері!"

Пізніше Данилко вибачився за лайки в прямому ефірі. "Україна, глядачі, ви мене вибачте, тому що реально людина мєни збивав. І коли ти працюєш, хочеш донести якусь думку, і хтось викрикує тобі непристойні образливі фрази ... Так що ви мене вибачте. Це, судячи з усьому, якийсь адміністратор або помічник, або хто він там, я не знаю ... Коли ти намагаєшся розвіяти ті чутки, які пишуть, ось я для кого працюю? Для себе? Для неї ж. Тому ще раз вибачте мене. Хоча, з іншого боку, ви ж знаєте всі слова і на "п", і на "ж", - сказав він.

Опублікував: Олег Устименко

"Яка ти кончена... кобила драна...": Українська модель та телезірка розповіла, за яке повідомлення під час війни її заблокувала Тодоренко

четвер, 2 лютий 2023, 4:05

Відома українська модель та зірка реаліті "Київ вдень та вночі" Вікторія Маремуха зізналася, що її дуже розчарувала телеведуча родом з Одеси Регіна Тордоренко та співачка Maruv, які замовчують війну. Першій вона навіть написала, коли рівень цинізму в с...

Під Москвою знов велика пожежа

четвер, 2 лютий 2023, 3:10

На складі з пластиком у російському селищі Нахабіне, що під Москвою, в міському окрузі Красногорськ сталася пожежа, повідомляє Life. . У боротьбі з вогнем задіяно 37 осіб та 11 одиниць техніки. Від МНС Росії — чотири одиниці техніки та 14 співробітн...