Хіти тижня. "Их нравы": Росію жахнула історія педофілів партії Путіна, котрі згвалтували десятки дітлахів

Наймолодшій жертві владних збоченців всього вісім років...

Віталій Курськов

У російській Астрахані почався процес у гучній справі колишніх депутатів обласної думи Віталія Курськова і Ігоря Поплевка: їх звинувачують у 78 епізодах згвалтувань і дій сексуального характеру відносно дітей. Жертвами педофілів – відомих, багатих і шанованих у місті людей – стали десять неповнолітніх, причому молодшій із них було всього вісім років, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Для цього Курськов і Поплевко орендували квартиру, а все, що відбувається фіксували на камеру – у них знайшли 1400 порнографічних знімків.

53-річний Віталій Курськов і 55-річний Ігор Поплевко – давні друзі, вони познайомилися ще в 90-х роках. На початку нульових обидва вступили в "Єдину Росію" і незабаром стали депутатами Астраханської обласної думи III скликання.Ігор ПоплевкоПотім Курсков познайомився з 20-річною Мариною. У новій знайомій були великі зв'язки у сфері комерційного сексу, і вона стала "ексклюзивним постачальником" дівчат.

У справі астраханських педофілів проходять потерпілими десять неповнолітніх, більшості з них 12-13 років. Їх заманювали грошима і подарунками.

Тепер обом педофілам може загрожувати довічне ув'язнення.

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...