Хіти тижня. ''З неба залізяка впала'': У загибелі туристів на перевалі Дятлова знайшли ще одну дивну деталь

Рифлений лист заліза, знайдений у районі перевалу Дятлова, де загинули взимку 1959 року дев'ятеро туристів, міг потрапити туди тільки з неба. Таку думку висловив фахівець із авіаційної техніки, доктор технічних наук Леонід Петров, повідомляють Патріоти України.

За його словами, цей предмет за його ваговими характеристиками (дуже легкий) ідеально підходить для авіабудування. Він пояснив, що його не застосовують для якоїсь іншої техніки.

"Його використовують тільки в авіації та ракетобудуванні. Мене інше у вашій деталі дивує... Судячи з усього, це фрагмент крупно-рифленої панелі пристойної товщини, схожої на авіаційну. Але є одна дивина. Поверхня панелі не оброблена механічно. А такого ні в авіації, ні в ракетобудуванні бути не може. Простими словами це пояснюється так. Усі деталі для літаків, ракет повинні бути гладкими, щоб чітко входити в потрібні пази і щільно прилягати одне до одного. Тут же абсолютно груба поверхня, жорстка і шорстка. Саме тому мені складно сказати, де взагалі могла застосовуватися подібна деталь", - підкреслив Петров.

За його словами, дуже дивує, що ця деталь виявилася у тайзі. "Ну тоді з неба залізяка впала. Не туристи ж туди притягли 10-кілограмовий уламок. Можна припустити, що з літака, наприклад, скинули якийсь вантаж. Але який? І що це було?" - сказав він.

Відомий російський репер покінчив із життям на знак протесту проти мобілізації та війни в Україні

субота, 1 жовтень 2022, 11:00

Репер із російського Краснодара Іван Петунін, відомий як Walkie, наклав на себе руки на знак протесту проти війни в Україні. Йому було 27 років. Про загибель музиканта повідомляє видання 93.ru. Перед смертю Петунін опублікував у телеграм-каналі відеозв...

З 1 жовтня водії зобов’язані вмикати фари автомобіля за містом - у поліції нагадали вимоги

субота, 1 жовтень 2022, 9:27

Патрульна поліція нагадала водіям про обов'язкову до виконання вимогу правил дорожнього руху. З 1 жовтня їхати вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Про це повідомила пресслужба П...