Хіти тижня. ''З неба залізяка впала'': У загибелі туристів на перевалі Дятлова знайшли ще одну дивну деталь

Рифлений лист заліза, знайдений у районі перевалу Дятлова, де загинули взимку 1959 року дев'ятеро туристів, міг потрапити туди тільки з неба. Таку думку висловив фахівець із авіаційної техніки, доктор технічних наук Леонід Петров, повідомляють Патріоти України.

За його словами, цей предмет за його ваговими характеристиками (дуже легкий) ідеально підходить для авіабудування. Він пояснив, що його не застосовують для якоїсь іншої техніки.

"Його використовують тільки в авіації та ракетобудуванні. Мене інше у вашій деталі дивує... Судячи з усього, це фрагмент крупно-рифленої панелі пристойної товщини, схожої на авіаційну. Але є одна дивина. Поверхня панелі не оброблена механічно. А такого ні в авіації, ні в ракетобудуванні бути не може. Простими словами це пояснюється так. Усі деталі для літаків, ракет повинні бути гладкими, щоб чітко входити в потрібні пази і щільно прилягати одне до одного. Тут же абсолютно груба поверхня, жорстка і шорстка. Саме тому мені складно сказати, де взагалі могла застосовуватися подібна деталь", - підкреслив Петров.

За його словами, дуже дивує, що ця деталь виявилася у тайзі. "Ну тоді з неба залізяка впала. Не туристи ж туди притягли 10-кілограмовий уламок. Можна припустити, що з літака, наприклад, скинули якийсь вантаж. Але який? І що це було?" - сказав він.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...