Хіти тижня. ''З неба залізяка впала'': У загибелі туристів на перевалі Дятлова знайшли ще одну дивну деталь

Рифлений лист заліза, знайдений у районі перевалу Дятлова, де загинули взимку 1959 року дев'ятеро туристів, міг потрапити туди тільки з неба. Таку думку висловив фахівець із авіаційної техніки, доктор технічних наук Леонід Петров, повідомляють Патріоти України.

За його словами, цей предмет за його ваговими характеристиками (дуже легкий) ідеально підходить для авіабудування. Він пояснив, що його не застосовують для якоїсь іншої техніки.

"Його використовують тільки в авіації та ракетобудуванні. Мене інше у вашій деталі дивує... Судячи з усього, це фрагмент крупно-рифленої панелі пристойної товщини, схожої на авіаційну. Але є одна дивина. Поверхня панелі не оброблена механічно. А такого ні в авіації, ні в ракетобудуванні бути не може. Простими словами це пояснюється так. Усі деталі для літаків, ракет повинні бути гладкими, щоб чітко входити в потрібні пази і щільно прилягати одне до одного. Тут же абсолютно груба поверхня, жорстка і шорстка. Саме тому мені складно сказати, де взагалі могла застосовуватися подібна деталь", - підкреслив Петров.

За його словами, дуже дивує, що ця деталь виявилася у тайзі. "Ну тоді з неба залізяка впала. Не туристи ж туди притягли 10-кілограмовий уламок. Можна припустити, що з літака, наприклад, скинули якийсь вантаж. Але який? І що це було?" - сказав він.

У Кремлі зробили цинічну заяву про українських моряків

середа, 17 липень 2019, 16:12

Росія і Україна не ведуть переговори про обмін українських полонених моряків. Про це заявив журналістам прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України. "Переговори про обмін українських моряків не ведуться", – сказав він....

"Згасли зірочки": Під Миколаєвом у страшній загинув батько з двома дітьми (фото, відео)

середа, 17 липень 2019, 15:15

В Україні триває низка страшних аварій. Нова трагедія трапилася 17 липня у Миколаївській області, де в результаті лобового зіткнення легковика й автобуса загинули три особи, повідомляють Патріоти України. ДТП відбулася на автодорозі Миколаїв – Благовіщ...