Хіти тижня. З ЗСУ втік майор, який відповідав у штабі "Десни" за "інформування та аналітику"

Офіцер, який займає посаду начальника інформаційно-аналітичної групи штабу військової частини, дислокованої в с. Десна Чернігівської області, 04.07.2018 року самовільно залишив розташування зазначеної військової частини без поважних причин.

Військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України, за фактом самовільного залишення військової частини майором ЗСУ, передають Патріоти України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що майор ЗСУ, який займає посаду начальника інформаційно-аналітичної групи штабу військової частини, дислокованої в с. Десна Чернігівської області, 04.07.2018 року самовільно залишив розташування зазначеної військової частини без поважних причин, порушуючи військові статути і закони України.
08.08.2018 місцезнаходження правопорушника встановлено і останній був затриманий Військовою службою правопорядку. У той же день зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України. Затриманого доставлено до Козелецького районного суду Чернігівської області для розгляду клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Обгрунтованість підозри в скоєнні затриманим кримінального злочину повністю підтвердилася зібраними військовою прокуратурою докази і допитами свідків. Слідчий суддя погодився з доводами військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України і обрав обвинуваченому майору запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на гауптвахті строком 60 діб, а також встановив йому суму застави в розмірі 36 820 гривень.

Опублікував: Олег Устименко

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...