Хіти тижня. ''За 2 тижні - 10 хлопців'': Подруга розповіла шокуючі секрети ''дівчини з валізи'' (відео)

Убита легко знайомилася із чоловіками та могла відразу відправитися із ними у незнайому квартиру чи навіть місто.

Дарина Білоус. Фото: соцмережі.

Убита в Дніпрі 19-річна Дарина Білоус, тіло якої знайшли у валізі, вела розгульний спосіб життя. За словами її близької подруги, за два тижні у неї могло бути 10 різних хлопців. Про це ідеться в сюжеті телеканалу "Україна", передають Патріоти України.

"Ніхто не хотів говорити про Дашу з її опитаних друзів, усі відмовлялися і навіть грубили. Вдалося поспілкуватися з близькою подругою і вона розповіла, що дівчина часто змінювала хлопців. Бувало таке, що було 10 хлопців за два тижні. Вона брала з чоловіків гроші. За словами подруги, вони водили її у кафе, гуляли з нею в клубах", — розповіла журналісту "Говорить Україна" Анна Вусонь.

Крім цього, подруга в ефірі програми по телефону розповіла, що Даша часто брала її з собою. "Мені це все не подобалося, звичайно, іноді мені навіть було страшно. Мало того, що це були незнайомі люди, то вона ще й впевнено йшла на зустріч, не маючи з собою взагалі грошей, могла сісти в автомобіль і кудись поїхати. Ну, безстрашна людина, розумієте? Сьогодні поїхала в Київ, завтра — туди, післязавтра — сюди, не маючи грошей і повністю довіряючи людині, з якою вперше бачиться. Це дуже страшно! Проведення часу за чужий рахунок — було весело, було круто, там ти була в хорошому місці, з грошима, зі смачною їжею", — розповіла подруга.

За словами журналістки, яка провела власне розслідування, Дарина спала з чоловіками за гроші: "Вона могла просто подзвонити чоловікові й попросити позичити, наприклад, 2 тисячі гривень. Вона їх ніколи не повертала, а чоловіки розуміли, що дівчина розплатиться сексом".

У той же час гроші вона витрачала на одяг, а також відкладала, привозила своїй мамі та молодшій сестрі. "Приїжджала з якимось хлопчиком, добре одягнена, з квітами, фруктами й цукерками. То Алла Степанівна відлупцювала її цими квітами і вигнала з двору. Дитина поїхала ні з чим", — розповіла ще одна знайома.

Як виглядає повернуте Україні судом Нідерландів "скіфське золото", про яке говорить весь світ

середа, 27 жовтень 2021, 5:45

Якщо б Москва не подавала б касацію, ці скарби були вже у Києві протягом трьох місяців. Однак, скоріш за все доведеться ще почекати. Знаменита колекція "Скіфське золото" через 8 років нарешті буде повернута Україні. Таке рішення 28 жовтня прийняв Апеля...

Хіти тижня. Могли постраждати десятки тисяч українців: "АТБ" запевняє, що не допустив на свої полиці небезпечну продукцію з-за кордону, про котру попереджала Держпродспоживслужба

середа, 27 жовтень 2021, 4:00

Рітейлер обіцяє, що всі ніякісні напівфабрикати будуть утилізованими. Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обіг...