Хіти тижня. За чиї гроші? Гонтарева приголомшила своїм виглядом (фото)

На відкритті 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю була помічена екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва, яка значно схудла, повідомляють Патріоти України.

На червоній доріжці вона позувала в компанії своєї невістки (дружини старшого сина Антона) Валерії Томашевської.

Де і як схудла Гонтарева, з'ясувало видання "Страна".

Так, в лютому 2018 року вона внесла зміни в свою декларацію, розмістивши на сайті Національного агентства з попередження корупції документ. Колишня глава НБУ вказала, що витратила 372 тис. 546 гривень на курс лікування в Hospital Kalari Kovilakom (Індія).

Як з'ясувалося, клініка аюрведи Каларі Ковілаком знаходиться в палаці королівства Венгунад (Північна Керала, Індія) і спеціалізується на очищенні організму, антистресі і контролі ваги. Гонтарева провела там, як мінімум 28 днів, судячи з декларації.

Як зазначено на офіційному сайті, Hospital Kalari Kovilakom - це аюрведична клініка №1 у всьому світі. Автентична, ефективна і високопрофесійна аюрведа (традиційна система індійської медицини). Їх слоган: "Строго, дорого і бездоганно!"

Ціни тут не з дешевих і залежать від обраного номера (а всього їх тут 20). Найдешевша двотижнева програма в звичайній одномісній палаті буде коштувати як мінімум €6057.

Пропоновані пакети: Манашанті - програма антистресу (14 днів), Панчакарма - очищення й омолодження (21 або 28 днів), Стханлякіна Чікітса - зниження ваги (21 або 28 днів) і Расаяна Чікітса - довголіття (28 днів).

Судячи з того, що Гонтарева витратила близько €12000, то пробула вона тут більше 20 днів і жила в одномісному номері. Програму обрала або очищення й омолодження, або зниження ваги.

У клініці є обов'язкове правило - дотримуватися всіх розпоряджень лікаря і строгі правила лікування і дисципліни (ранній підйом, 5 сесій йоги щодня, індивідуальне харчування). Куріння, тим більше алкоголь, категорично заборонені - помітять - виженуть.

Харчування тут строго вегетаріанське з натуральних продуктів, засоби гігієни - з трав'яної пасти і трав'яних екстрактів. Єдиний "сучасний" виняток - кондиціонери в номерах.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...