
Про це розповів активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелялов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Уже покинув місце дислокації біля сімферопольського суду. Протягом дня люди приносили і перераховували допомогу українським морякам, деяких із яких поруч відправляли під арешт. Люди несли як продукти і речі, так і грошові кошти. На зібрані кошти ми докупимо необхідне і постараємося передати в сімферопольське СІЗО", – зазначив він.
Місцеві активісти організували цілу кампанію щодо допомоги морякам. "За ніч зібрали "пацанам на сигарети" більше 140 тисяч гривень. Але віртуальні гривні ще треба перетворити на реальні сигарети, а також хліб, ковбасу і печиво, тому що, як з'ясувалося, в орківському полоні українців годують раз на добу. Купувати все це і стояти в черзі з передачами вже готова одна чудова людина, а тепер, увага, питання: як передати їй гроші", – розповіла журналістка Людмила Маркіз.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...