Хіти тижня. "За сто лет не поменялось ничего": Показали статтю у російській газеті за 1918 р. про "гражданскую войну на Украине"

Справа не у тому, що росіяни разом із Путіним і Ко вигадали щось новеньке. Вони завжди були такими.

Так росіяни стріляли по українцях у 1918-му. Архівне фото.

"Газета "Вольная Кубань", 21 января 1919 г. За сто лет не поменялось ни-че-го", - написав білоруський блогер Максим Мирович у соцмережі "Фейсбук" та поділився показовою світлиною, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Кравчук не был готов. Кучма: два президента в одном флаконе. Ющенко - неистребимый нарцисс": "Український Бжезинський" написав потужні мемуари про "коридори влади"

середа, 20 березень 2019, 18:00

Володимир Горбулін - один з найсильніших аналітиків України. Він упевнений: найболючіша проблема сучасної України - професійна деградація і дрімучий непрофесіоналізм. В тій чи іншій ролі Горбулін стикався з кожним з п'яти українських президентів, за Ку...

Права можна не показувати? В Україні зробили важливе уточнення для водіїв

середа, 20 березень 2019, 17:29

В Україні поліцейський не має права вимагати від водія документи на право керування авто, якщо у нього немає доказів правопорушення. Про це йдеться на сторінці "Дорожній адвокат" у Facebook з посиланням на висновок Верховного суду, повідомляють Патріот...