
Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.
"Композитор Бистряков" вчора демонстрував на "Нашому" – каналі, ходити на котрий я принципово відмовився, – всю глибину свого Альцгеймера: мовляв, це Америка цілеспрямовано реалізує план зі знищення України. "Это из нас делают "кугутов" провинциальных. Вот это всё "сирожино пырожино", "у клюби танци" – это выдаётся за национальную культуру. Из нас выбивают городскую культуру и, конечно же, выбивают русский язык, потому что он не вписывается в эту парадигму".
Тобто, цей підстаркуватий лабух продовжує на 28-му році незалежності, наприкінці 5-го року війни з окупантом втюхувати совкову установку "все українське – це тупе село, а "ґарадская настаящая культура – ета русскіе".
Якось варто переконливо запросити на вихід з України отакі обмилки совка.
Хоча Ківа з його домашньою шибеницею в дворі натякає, що знайшов кращий варіант."
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...