Хіти тижня. "Забути всі ці роки, як йо***ий страшний сон": Одкровення донецького сепаратиста

Чимало українофобів з ОРДЛО мріють про те, щоб виїхати кудись геть, однак не можуть, тому що "нікуди йти".

Скріншот зі скаргами одного з прихильників так званої "ДНР" розмістив на своїй сторінці в Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

Просепаратистський блогер з окупованної Макіївки Сергій Александровський поділився історією про те, як він не зміг доїхати додому з Донецька через величезні пробки, і йому довелося йти пішки.

"Особисто я вирішив пішки пройтися пару кілометрів, так швидше все одно, але такої кількості ненависті я вже давно не відчував... І так, хотілося вже йти і йти, не озираючись, в сторону кордону з Росією, та хоч в глушину, в Саратов, а потім, забути всі ці роки як йо***ий страшний сон. Шкода, немає горезвісної "бабусі в Саратові" ... Нікуди йти", - сумує Александровський.

У коментарях він зізнається також, що у нього немає грошей на переїзд з Донбасу, інакше блогер давно б уже покинув територію, підконтрольну "ДНР".

"Довели бідного сєпара прокляті мусора", - жартує над скаргами сепаратиста блогер, який розмістив скріншот його поста.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...