Хіти тижня. Загадку найвідомішого вбивці XIX століття розкрито: Вчені встановили особу Джека Різника за допомогою ДНК

Справжню особистість Джека Різника встановили вчені з університету Ліверпуля Джона Мурса, повідомляють Патріоти України

Джеком Різником, який вчинив серію вбивств у 1888 роках у Лондоні, виявився місцевий житель поляк за походженням Аарон Космінскі.

ДНК вилучили з крові на хустці, яку знайшли на одному з місць чергового вбивства. Там було ДНК як вбитої жертви Кетрін Еддоус, так і самого серійного вбивці.

– Ми вперше описуємо систематичний молекулярний аналіз єдиного збереженого фізичного доказу, пов’язаного з вбивствами Джека Різника, – йдеться у повідомленні.

Довідка. Джек Різник – псевдонім, який дали невстановленому серійному вбивці, який діяв у Лондоні в другій половині 1888 року. Він перерізав своїм жертвам горло, а потім різав черевну порожнину. За різними джерелами, він позбавив життя від 4 до 15 людей.

Туристам доводиться купувати: На пляжах Криму вже торгують тінню (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 23:15

Незвичний бізнес помітили в селищі Заозерне під Євпаторією. В окупованому Росією Криму на пляжах вирішили продавати тінь для відпочиваючих. Про це повідомляє блогер під ніком RoksolanaToday&Крим25% на своїй Twitter-сторінці, передають Патріоти України....

Експерт розповіла, що буде з цінами на картоплю цьогоріч

вівторок, 4 серпень 2020, 23:15

Цьогоріч у промислових господарствах буде кращий врожай, ніж мали торік. "Виробники задоволені врожайністю та кількістю бульб, які позав'язувалися під кущем. Погода сприяє - цього сезону вистачає дощів. Крім цього, промислових площ під картоплею заклад...