Хіти тижня. Загадку найвідомішого вбивці XIX століття розкрито: Вчені встановили особу Джека Різника за допомогою ДНК

Справжню особистість Джека Різника встановили вчені з університету Ліверпуля Джона Мурса, повідомляють Патріоти України

Джеком Різником, який вчинив серію вбивств у 1888 роках у Лондоні, виявився місцевий житель поляк за походженням Аарон Космінскі.

ДНК вилучили з крові на хустці, яку знайшли на одному з місць чергового вбивства. Там було ДНК як вбитої жертви Кетрін Еддоус, так і самого серійного вбивці.

– Ми вперше описуємо систематичний молекулярний аналіз єдиного збереженого фізичного доказу, пов’язаного з вбивствами Джека Різника, – йдеться у повідомленні.

Довідка. Джек Різник – псевдонім, який дали невстановленому серійному вбивці, який діяв у Лондоні в другій половині 1888 року. Він перерізав своїм жертвам горло, а потім різав черевну порожнину. За різними джерелами, він позбавив життя від 4 до 15 людей.

Хіти тижня. "Лайно без мізків!": Кондратюк жорстко пройшовся по російських артистах-фанатах Путіна

четвер, 27 лютий 2020, 3:00

Російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседжі культури, а тільки пропаганду війни та поневірянь. Про це сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, ні Валерій Меладзе, ні О...

Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

четвер, 27 лютий 2020, 2:00

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року. "В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін. Треба в...