Хіти тижня. Заява відомої російської актриси на тлі Кремля сколихнула весь світ

Популярна російська актриса Лія Ахеджакова з нагоди Нового року виступила з потужним зверненням до світу. Вона повинилася в злочинах Кремля.

Увагу на заяву Ахеджакової звернув у Facebook відомий український блогер Дмитро Чекалкін, передають Патріоти України.

Ахеджакова в новорічну ніч виступила з промовою в ефірі одного з останніх незалежних телеканалів РФ - "Дождя". Вона дуже жорстко розкритикував путінський режим за те, що він накоїв за минулий "важкий" рік, і попросила за це пробачення. "В этом году страна пачками принимала допинг, травила британских граждан, подвергала опасности жизни американских космонавтов. Одним словом, делала все, за что нашему и будущему поколениям придется извиняться перед всем миром", - заявила актриса, уточнивши, що вибачатися дуже складно, так як Кремль і не думає зупинятися і явно планує нові "гидоти".

Вона попросила вибачення у світу за те, що народ РФ колись обрав і продовжує ось вже 20 років терпіти у владі узурпатора і агресора Володимира Путіна. "Извинимся каждый друг перед другом за скверные слова, извинимся перед иностранцами за то, что мы русские", - констатувала Ахеджакова.

Варто відзначити, що в РФ Ахеджакова піддається пресингу через незгоду з агресивною політикою путінського режиму.

Знялася в десятках картин: Померла зірка радянського кіно і мати Федора Бондарчука (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:15

Радянська та російська актриса Ірина Скобцева померла у віці 93 років. Вона була дружиною Сергія Бондарчука і матір'ю Федора Бондарчука. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. Причина смерті артистки не уточнюється, передають Патріоти України. У кіно І...

Хіти тижня. Є в кожному будинку: Вчені знайшли спецію, яка може побороти коронавірус

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:00

Вчені провели досліди і вивчили взаємодію 30 спецій з вірусом і методом комп'ютерного моделювання з'ясували, що всі вони в тій чи іншій мірі зв'язуються з білком S і головною протеази (вона відповідає за розмноження вірусу), проте активніше всіх веде с...