Хіти тижня. Заява відомої російської актриси на тлі Кремля сколихнула весь світ

Популярна російська актриса Лія Ахеджакова з нагоди Нового року виступила з потужним зверненням до світу. Вона повинилася в злочинах Кремля.

Увагу на заяву Ахеджакової звернув у Facebook відомий український блогер Дмитро Чекалкін, передають Патріоти України.

Ахеджакова в новорічну ніч виступила з промовою в ефірі одного з останніх незалежних телеканалів РФ - "Дождя". Вона дуже жорстко розкритикував путінський режим за те, що він накоїв за минулий "важкий" рік, і попросила за це пробачення. "В этом году страна пачками принимала допинг, травила британских граждан, подвергала опасности жизни американских космонавтов. Одним словом, делала все, за что нашему и будущему поколениям придется извиняться перед всем миром", - заявила актриса, уточнивши, що вибачатися дуже складно, так як Кремль і не думає зупинятися і явно планує нові "гидоти".

Вона попросила вибачення у світу за те, що народ РФ колись обрав і продовжує ось вже 20 років терпіти у владі узурпатора і агресора Володимира Путіна. "Извинимся каждый друг перед другом за скверные слова, извинимся перед иностранцами за то, что мы русские", - констатувала Ахеджакова.

Варто відзначити, що в РФ Ахеджакова піддається пресингу через незгоду з агресивною політикою путінського режиму.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...