Хіти тижня. Застосовують в Україні! Вчені виявили смертельно небезпечні ліки від серця

Препарати проти стенокардії, що містять ніфедипін, які повинні були допомогти роботі серця, насправді можуть бути небезпечними та викликати його повну зупинку. До таких висновків прийшли європейські кардіологи, результати дослідження яких опубліковано на сайті EurekAlert, повідомляють Патріоти України.

Вчені проаналізували дані про здоров'я понад 10 тисяч осіб, вивчивши вплив ніфедипіну, дігіропірідіну і амлодипіну на серцево-судинну систему.

З'ясувалося, що споживання високих доз ніфедипіну (більше 60 мг на день) пов'язане з підвищеним ризиком зупинки серця. Якщо ж ліки замість ніфедипіну містить дігіропірідін і амлодипін, побоюватися не варто.

"Нифедипин і амлодипін часто використовуються багатьма кардіологами та іншими лікарями, і вибір часто залежить від уподобань лікаря й особистого досвіду", — розказав доктор Ханно Тан з Академічного медичного центру Амстердама. Він підкреслив, що раніше всі три речовини вважалися однаково безпечними для людини.

Справа не тільки у фігурі: Експерти з'ясували, чому деякі чоловіки люблять жінок з пишними формами

вівторок, 22 вересень 2020, 10:14

Фахівці назвали ряд причин любові чоловіків до дівчат з пишними формами. Як пише турецька газета Milliyet, це пов'язано з низкою їх якостей, а не тільки з фігурою, передають Патріоти України. В першу чергу, інтерес чоловіків до повних дівчат пов'язаний...

Чесно назаробляли? У Києві священників помітили на розкішному авто - коштує більше мільйона (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 9:56

У Києві двох священиків помітили на розкішному Mercedes GL з нестандартними дисками. Відповідний ролик опубліковано в TikTok, передають Патріоти України. Ціна уживаного Mercedes GL становить більше мільйона гривень, нові моделі коштують ще дорожче.