Хіти тижня. "Збираємо дощову воду": У Криму заявили, що хочуть в Україну (фото)

Ситуація із прісною водою в анексованому Криму є критичною, і волонтери почали розклеювати листівки про те, що дану проблему може вирішити тільки деокупація півострова, повідомляють Патріоти України.

Так, становище погіршилося не тільки в північних і східних районах, які сильно постраждали,через хімічні викиди на заводі "Кримський Титан" в Армянську.

"Ми змушені збирати дощову воду, але після викиду хімічних речовин на заводі "Кримський титан" корита стали іржавіти від дощової води, тобто цю воду вже не можна використовувати для домашньої худоби", - розповів житель с. Вишенне Білогірського району, де норму привізної води зменшили до 16 літрів, Решад Меметов.

Кримські активісти міжнародного руху #LIBERATECRIMEA почали розклеювати біля водних об'єктів тематичні листівки. Акція "Водну проблему Криму вирішить лише деоккупація!" проводиться для залучення уваги до проблеми пересічних кримчан.

Олігарха заскочили "тепленьким" у "негліже": СБУ нагрянула до Коломойського додому через вкрадені 40 млрд

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки проводять обшук вдома в олігарха Ігора Коломойського, повідомляє "Українська правда" з посиланням на своє джерело в правоохоронних органах . Розслідування стосується махінацій навколо "Укртатнафти"...

Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...