Хіти тижня. "Збираємо дощову воду": У Криму заявили, що хочуть в Україну (фото)

Ситуація із прісною водою в анексованому Криму є критичною, і волонтери почали розклеювати листівки про те, що дану проблему може вирішити тільки деокупація півострова, повідомляють Патріоти України.

Так, становище погіршилося не тільки в північних і східних районах, які сильно постраждали,через хімічні викиди на заводі "Кримський Титан" в Армянську.

"Ми змушені збирати дощову воду, але після викиду хімічних речовин на заводі "Кримський титан" корита стали іржавіти від дощової води, тобто цю воду вже не можна використовувати для домашньої худоби", - розповів житель с. Вишенне Білогірського району, де норму привізної води зменшили до 16 літрів, Решад Меметов.

Кримські активісти міжнародного руху #LIBERATECRIMEA почали розклеювати біля водних об'єктів тематичні листівки. Акція "Водну проблему Криму вирішить лише деоккупація!" проводиться для залучення уваги до проблеми пересічних кримчан.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг