Хіти тижня. Жахлива драма: Хлопець програв суперечку друзям і через 8 років помер у муках (фото)

Австралієць Сем Баллард, перспективний 19-річний регбіст, в 2010 році на вечірці з друзями з'їв на спір садового слимака, через що на днях помер.

Після тієї вечірки Балларду стало погано. Його госпіталізували і поставили діагноз - ангіостронгілез, повідомляє видання The Sun, передають Патріоти України.

Причиною хвороби став паразит - щурячий легеневий черв'як, який був в тілі молюска: слимаки часто поїдають фекалії гризунів.

Захворювання, яке у багатьох людей проходить безсимптомно, в разі Сема вразило головний мозок. Баллард впав у кому на 420 днів. Потім він прийшов до тями, але залишився інвалідом на все життя.

Хіти тижня. А ви це знали? Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

субота, 16 лютий 2019, 2:00

Мороз для лютого - справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після декількох днів дощів і танення рясних снігів. Чого не можна робити водієві за такої перспективи, повідомляють Патріоти України. За тиждень відлиги ми зв...

Хіти тижня. "Россия, зачем?": У мережі показали, що окупанти зробили з Донбасом (відео)

субота, 16 лютий 2019, 1:00

"Братська країна" перетворила схід України в пекло. "Русскій мір" з його "іхтамнєтами" приніс на Донбас горе, руйнування підприємств і житла, злидні, безвихідь і безнадію. А ще постійний страх, що потім буде тільки гірше. Цей невеликий ролик - про те, ...