Хіти тижня. ''Жерти нічого'': Відомий журналіст розкрив правду про життя у ''процвітаючій'' Росії (відео)

Український журналіст Роман Цимбалюк визнав, що в сучасній Росії люди позбавлені можливості купувати нормальні продукти. Це особливо впадає в очі, коли приїжджаєш в Україну. Про ситуацію з рівнем життя в країні-агресорі Цимбалюк розповів в ефірі "Радіо НВ", повідомляють Патріоти України.

"Коли сюди (в Україну. — Ред.) приїжджаєш, ти розумієш, що люди настільки живуть в комфортних умовах, що вони не цінують те, що мають. Це факт. Можливо, в Росії вони тому такі злі, що там пожерти, вибачте, нічого? Такий вираз, як санкціонка або заборонка, в Україні скажуть: "Що за маячня?". А в них ось так-от, там ввели продембарго проти іноземних товарів. І найсмачніші сири там не продаються", зазначив він.

Водночас Цимбалюк додав, що росіян вже теж починає обурювати такий стан речей. Особливо гостро на безглузді продуктові санкції реагують жителі російської глибинки, де рівень добробуту громадян суттєво відрізняється від московського.

"Для росіян це питання теж не зовсім зрозуміле. Адже рівень життя, особливо продуктовий кошик, не надто багатий. Особливо якщо ми виїжджаємо за Москву. І коли продукти знищуються, там народ напружується. До речі, ось цього відео (з показовим знищенням санкційних продуктів. — Ред.) стало менше. Тому що з одного боку — культ війни, "діди воювали", блокадний Ленінград, і вмирали з голоду. А з іншого боку — гусака угорського розчавили", пояснив свої слова журналіст.

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 23:39

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...

Вода у Гранд-каналі Венеції різко змінила колір: Поліція розпочала розслідування, є підозри (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:07

В італійському місті Венеція вода в Гранд-каналі стала яскраво-зеленого кольору. У зв'язку з цим місцева поліція почала розслідування. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Зокрема, зелена пляма з'явилася недалеко від моста Ріальт...