
У Чернівцях родичі в’язнів слідчого ізолятора звинувачують конвоїрів та адміністрацію у масовому побитті затриманих. Близько двох десятків людей під стінами СІЗО вимагали пустити їх на побачення, - йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
В адміністрації СІЗО пояснюють, що підсудні влаштували бунт, один із них накинувся на конвоїра, потім арештанти підпалили ганчір'я у вентиляційній системі і почали вибивати двері камер. Керівництво було змушене викликати Нацгвардію та ізолювати чотирьох призвідників.
Також у камерах провели обшуки та вилучили телефони, заточки й інші заборонені предмети, а от побиття в'язнів, а надто смерть, в адміністрації заперечують. "Почали деякі камери виявляти невдоволення, намагалися вийти з камер, вибивали двері. Обшуки було проведено, нейтралізовано декілька осіб негативної спрямованості, ізольовано в окремі приміщення. До осіб, що чинили опір, застосовувались відповідні дії – не били, наручники одягали, загиб рук за спину", - стверджує начальник Чернівецького СІЗО Петро Лисак.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...