Хіти тижня. Зірковий співак 90-х став жертвою нападу у квартирі Примадонни

Алла Пугачова настільки звикла до звання Примадонни і загального обожнення, що в якийсь момент навіть перестала дивуватися появі непроханих гостей у своїй квартирі.

Зірка 90-х співак Сергій Мінаєв в ефірі російського шоу "Вихід у люди" розповів, що постраждав від неадекватної фанатки, намагаючись захистити Аллу Пугачову. Розлючена жінка несподівано проникла в квартиру Примадонни і вела себе неадекватно, передають Патріоти України.

Алла Пугачова настільки звикла до звання Примадонни і загального обожнення, що в якийсь момент навіть перестала дивуватися появі непроханих гостей у своїй квартирі. Свідком одного з таких випадків став музикант Сергій Мінаєв. Після нападу в її квартирі артист обходить стороною фанатів Пугачової.

"Іду я якось у гості до Алли Борисівні Пугачової. Заходжу в її квартиру на ще тоді вулиці Горького. Сидимо з нею, розмовляємо, обговорюємо творчі проблеми. У цей момент вривається чоловік у кімнату і стрибає на Аллу Борисівну. Бачачи, що він починає робити на неї затяжний стрибок, я встаю у нього на шляху. Він вчепився в мене, почав мене душити, відтягає мене в бік. Ми з ним довго боремося, а він здоровий, але впоралися, хтось мені допоміг. Його виводять. А Пугачова його заспокоює, чомусь називаючи його жіночим ім'ям: "Зіночка, не хвилюйся, все нормально", — згадує співак.

Після того, що сталося Мінаєв довго не міг прийти до тями від шоку, а ось Аллі Борисівні подібне було не в новинку. Як виявилося, Примадонна прекрасно знала нападницю і давно звикла до витівок.

"Потім Алла Борисівна бере якусь вазу величезно коштовну, розбиває її об підлогу, і ця "Зіна" заспокоюється. З'ясувалося, що це знаменита прихильниця, яка працювала бригадиром на заводі "ЗІЛ". Вона якось прорвалася, а я поліз, виявилося, не треба було. Алла Борисівна мені сказала тоді, що вона добра насправді, даремно я її чіпав. Але я, чесно кажучи, подумав, що це маніяк якийсь", — розповів Мінаєв.

Дізнавшись правду про наполегливу фанатку, Мінаєв став ще більше поважати Пугачову. На його думку, так делікатно спілкуватися з дивними особистостями може тільки неймовірно мудра людина.

Джерело: РБК-Styler

Рф зондує ґрунт для політичних торгів: тисне на Донбасі й чіпляється за «сухопутний коридор» з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...