Хіти тижня. "Знання на рівні ясельної групи": Нардеп гучно зганьбилася, вирішивши блиснути розумом (відео)

На цей раз Савченко вирішила блиснути своїми історичними знаннями, але, як свідчать коментарі в мережі, щось пішло не так.

Одіозна нардеп Надія Савченко відзначилася новим скандальним виступом в ефірі телеканалу NewsOne, передають Патріоти України.

«Найбыльш ідіотський виступ, втім цілком гідний героїв дарвінівської сотні», «На тебе, Надя, були великі надії, а вийшов пшик і тупий пі***ж!», «Хто цю доярку допускає обговорювати історію? У неї ж пізнання на рівні ясельної групи», «Коли Надька пускається в історичні екскурси, тут, звичайно, гасіть світло, панове», – пишуть українці.

Також багато хто звернув увагу на зовнішній вигляд Савченко. «Надя, припини хавати делікатеси і почни в спортзал ходити, вже фігура, як у генерала стала!», «Видали доярці костюмчик від Гуччі…», «Савченко вже не влазить в костюм», «З голоду пухне», «Хто цей монстр», «Організуйте їй стиліста, вид як з електрички зняли…»,« Стилісти і костюмери??? Ви де???», “А що це за гопник?», – пишуть в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. З м'ячем би так управлявся: У Німеччині футболіст однієї з команд не залишив судді шансів на "виживання" (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 1:00

А могли і посадити за побиття судді в полі, прецеденти є. У Німеччині футболіст аматорської команди показав майже професійні боксерські навички по відношенню до судді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. Згідно з інформацією д...

Хіти тижня. Дівчина влаштувала запальні танці у вагоні столичного метро (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 0:35

Користувачі мережі стверджують, що у травні танцівниця теж "запалювала" столичне метро. 28 листопада у столичному метро дівчина потішила пасажирів запальними танцями. Відео опублікували у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти Укра...