Хіти тижня. "Знання на рівні ясельної групи": Нардеп гучно зганьбилася, вирішивши блиснути розумом (відео)

На цей раз Савченко вирішила блиснути своїми історичними знаннями, але, як свідчать коментарі в мережі, щось пішло не так.

Одіозна нардеп Надія Савченко відзначилася новим скандальним виступом в ефірі телеканалу NewsOne, передають Патріоти України.

«Найбыльш ідіотський виступ, втім цілком гідний героїв дарвінівської сотні», «На тебе, Надя, були великі надії, а вийшов пшик і тупий пі***ж!», «Хто цю доярку допускає обговорювати історію? У неї ж пізнання на рівні ясельної групи», «Коли Надька пускається в історичні екскурси, тут, звичайно, гасіть світло, панове», – пишуть українці.

Також багато хто звернув увагу на зовнішній вигляд Савченко. «Надя, припини хавати делікатеси і почни в спортзал ходити, вже фігура, як у генерала стала!», «Видали доярці костюмчик від Гуччі…», «Савченко вже не влазить в костюм», «З голоду пухне», «Хто цей монстр», «Організуйте їй стиліста, вид як з електрички зняли…»,« Стилісти і костюмери??? Ви де???», “А що це за гопник?», – пишуть в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Імунолог розповів, коли людство виробить імунітет від коронавірусу

середа, 12 серпень 2020, 6:50

Імунітет від коронавірусу не сформується за рік-півтора, як повідомлялося раніше. За його словами, саме стільки часу знадобиться для того, аби люди стали нечутливими до коронавірусної хвороби. "Колективний імунітет від COVID-19 формується по аналогії і...

Нова енергія: У 2023 році з'явиться перший літак на воднево-електричних двигунах

середа, 12 серпень 2020, 6:10

Замість авіагасу - паливні елементи. Перша серія льотних випробувань електричного літака, зробленого на базі турбогвинтового легкого літака бізнес-класу Piper Malibu Mirage, проводилася в аеропорту Кренфілда (Великобританія) 22-25 червня 2020 року, бул...