Хіти тижня. "Зробимо "козу" відомою": Мажорка розлютила киян нахабним паркуванням (фотофакт)

У Києві на вулиці Воздвиженська зафіксували черговий факт паркування автомобіля проти правил.

Про це повідомляє "Київ Оперативний" та публікує відповідні фото, передають Патріоти України.

На знімках видно, що молода водійка автомобіля Mercedes залишила свій автомобіль прямо на алеї, через що перехожі змушені були обходити транспортний засіб по проїжджій частині.

"Я шото порушила? Чого пріколупался? Проходь повз, хлопчик. Київ, Воздвиженська, 3. 18.05.2018 # AA0133HC", - зазначається в підписі до фото.

"Я б пройшовся їй по капоту, і у відповідь на обурення запитав би: "Я щось порушив? Проїжджай собі мимо", "в таких випадках, панове, не лінуємося застрибнути і пройтись прямо по машині. дуже протвережує ось таке бидло", "А шо такое, шо так незя стати? Мені тута нада", "Дочка "Базиліо", така ж сліпа !!!)", - коментують вчинок автоледі в мережі.

Опублікував: Олег Устименко

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...