
Про це повідомляє "Київ Оперативний" та публікує відповідні фото, передають Патріоти України.
На знімках видно, що молода водійка автомобіля Mercedes залишила свій автомобіль прямо на алеї, через що перехожі змушені були обходити транспортний засіб по проїжджій частині.
"Я шото порушила? Чого пріколупался? Проходь повз, хлопчик. Київ, Воздвиженська, 3. 18.05.2018 # AA0133HC", - зазначається в підписі до фото.

"Я б пройшовся їй по капоту, і у відповідь на обурення запитав би: "Я щось порушив? Проїжджай собі мимо", "в таких випадках, панове, не лінуємося застрибнути і пройтись прямо по машині. дуже протвережує ось таке бидло", "А шо такое, шо так незя стати? Мені тута нада", "Дочка "Базиліо", така ж сліпа !!!)", - коментують вчинок автоледі в мережі.

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...