Хіти тижня. Звільнили доступ людям до Дніпра: У Конча-Заспі активісти розгромили протизаконні мури маєтку відомого "регіонала"

Згідно законів України доступ до річок не може бути приватною власністю і огороджуватись парканом. Однак для зажерливих можновладців закон, як дишло.

Штурм паркану активістами. Фото: СоцмережіАктивісти заявили, що таким чином розібралися з корупціонером, які порушили закон. Так, учасники "С14" і "ветеранських братства" днями прийшли до будинку екс-регіонала Віталія Хомутинника, що розташований в історичному районі Конча-Заспи під Києвом. Активісти знесли паркан маєтку "регіонала", який перекривав шлях до переправи дитячого наметового табору "Робінзон" для дітей від 7 до 17 років, повідомляють Патріоти України.

Активісти заявили, що політик самовільно привласнив собі територію, і вони просто відновили справедливість.

Активістам намагалися завадити кілька чоловіків, але по ходу протистояння постраждалих ні з одного, ні з іншого боку немає.

Джерело: Диалог.UA

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...