Хіти тижня. Звільнили доступ людям до Дніпра: У Конча-Заспі активісти розгромили протизаконні мури маєтку відомого "регіонала"

Згідно законів України доступ до річок не може бути приватною власністю і огороджуватись парканом. Однак для зажерливих можновладців закон, як дишло.

Штурм паркану активістами. Фото: СоцмережіАктивісти заявили, що таким чином розібралися з корупціонером, які порушили закон. Так, учасники "С14" і "ветеранських братства" днями прийшли до будинку екс-регіонала Віталія Хомутинника, що розташований в історичному районі Конча-Заспи під Києвом. Активісти знесли паркан маєтку "регіонала", який перекривав шлях до переправи дитячого наметового табору "Робінзон" для дітей від 7 до 17 років, повідомляють Патріоти України.

Активісти заявили, що політик самовільно привласнив собі територію, і вони просто відновили справедливість.

Активістам намагалися завадити кілька чоловіків, але по ходу протистояння постраждалих ні з одного, ні з іншого боку немає.

Джерело: Диалог.UA

Хіти тижня. У 10 разів сильніше Хіросіми! З'явилося відео потужного вибуху метеорита на Камчатці

субота, 23 березень 2019, 18:30

У мережі опублікували відео вибуху метеора, який увійшов в атмосферу над Беринговим морем біля узбережжя Камчатки. Інцидент стався ще в грудні минулого року, але лише зараз відео потрапило в мережу. Падіння космічного тіла зафіксували камери американсь...

Будні "наддержави": У Росії на канатній дорозі трапилася НП із туристами (відео)

субота, 23 березень 2019, 18:20

Фахівці з'ясовуватимуть причину екстреної зупинки на кілька годин, а туристам поки що пообіцяли компенсацію. На популярному російському гірськолижному курорті в Шерегеше в Кемеровській області 23 березня зупинилася канатна дорога, через що 38 осіб кіль...