Х**ло добиває: Сенцов готується до найгіршого - написав заповіт (фото)

Український режисер, політв’язень Олег Сенцов заповів екранізації своїх творів режисерці Євгенії Врадій, а спадкоємцями визначив своїх дітей - Аліну та Владислава. Заповіт Сенцова передала його сестра Наталія Каплан, повідомляють Патріоти України.

"Я, Сенцов Олег Геннадійович, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам'яті заповідаю в разі моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме "Носорог", "Кай", а також написані мною в неволі "Блистательный мир", "Вороны" та " Кристи" моїй соратниці й другому режисерові Євгенії Врадій як режисеру-постановнику", - йдеться у заповіті політв’язня.
Він також зазначає, що у разі її відмови, вона може передоручити комусь ці екранізації або ж обрати компанію-виробника фільмів. "Правонаступниками, спадкоємцями і одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті, я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава", - написав режисер.
У документі вказано, що він був складений 7 вересня на території виправної колонії №8 у Лабитнангі та в присутності адвоката Дмитра Дінзе, який завірив заповіт.

Джерело: Громадське.ua

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...