Х**ло добиває: Сенцов готується до найгіршого - написав заповіт (фото)

Український режисер, політв’язень Олег Сенцов заповів екранізації своїх творів режисерці Євгенії Врадій, а спадкоємцями визначив своїх дітей - Аліну та Владислава. Заповіт Сенцова передала його сестра Наталія Каплан, повідомляють Патріоти України.

"Я, Сенцов Олег Геннадійович, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам'яті заповідаю в разі моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме "Носорог", "Кай", а також написані мною в неволі "Блистательный мир", "Вороны" та " Кристи" моїй соратниці й другому режисерові Євгенії Врадій як режисеру-постановнику", - йдеться у заповіті політв’язня.
Він також зазначає, що у разі її відмови, вона може передоручити комусь ці екранізації або ж обрати компанію-виробника фільмів. "Правонаступниками, спадкоємцями і одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті, я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава", - написав режисер.
У документі вказано, що він був складений 7 вересня на території виправної колонії №8 у Лабитнангі та в присутності адвоката Дмитра Дінзе, який завірив заповіт.

Джерело: Громадське.ua

Відводив підбитий літак від житлових будинків: На Донеччині загинув 24-річний льотчик-герой

понеділок, 30 січень 2023, 16:59

На Донеччині під час виконання бойового завдання 27 січня загинув 24-річний пілот Данил Мурашко. На підбитому літаку, не зважаючи на малу висоту, він намагався відвести літак від житлових будинків у Краматорському районі, передають Патріоти України. У ...

Перемога близько? Найбільша авіакомпанія Європи готується до повернення в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 16:44

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair має намір повернутися в Україну відразу після перемоги України над Росією, передають Патріоти України. Як заявив генеральний директор Ryanair Майкл О'лірі, зараз авікомпанія активно наймає українських пілотів та бо...