
Користувачів мережі обурив пост чоловіка, який хоче поїхати в "ДНР" в якості туриста. Про це Вадим Зицер написав у Facebook-спільноті "Донецькі Київські", передають Патріоти України.
"Друзі, хочу з'їздити на 4-5 днів у Донецьк. Відразу скажу – я не донецький. Мета поїздки – культурологічна. Побачити життя людей в "ДНР", і зробити свої висновки".
Киянин повідомив, що Україна все менше нагадує йому його країну. Також він поділився планами зробити низку поїздок у РФ. Зіцер продовжив "драконити" читачів питанням: як проїхати в "ДНР" з Києва і де можна пожити.

Пост не залишив байдужими як звичайних людей, так і волонтерів. Користувачі завалили Зицера саркастичними коментарями. Переселенці з Донбасу пропонують Зицеру відвідати місця, де проходили бойові дії, або знайти житло в районі донецького аеропорту.

Один з волонтерів запропонував чоловікові екскурсію в Дебальцеве через Светлодарску дугу, культурну програму від піхотної бригади після чого автор посту зможе з новою силою любити батьківщину.

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...