"Хочу поїхати в Донецьк з культурологічною метою": Киянин шокував мережу своїм постом

Користувачі мережі засипали допис чоловіка гнівними коментарями.

Киянин виявив бажання поїхати в "ДНР". Фото: НТВ.

Користувачів мережі обурив пост чоловіка, який хоче поїхати в "ДНР" в якості туриста. Про це Вадим Зицер написав у Facebook-спільноті "Донецькі Київські", передають Патріоти України.

"Друзі, хочу з'їздити на 4-5 днів у Донецьк. Відразу скажу – я не донецький. Мета поїздки – культурологічна. Побачити життя людей в "ДНР", і зробити свої висновки".

Киянин повідомив, що Україна все менше нагадує йому його країну. Також він поділився планами зробити низку поїздок у РФ. Зіцер продовжив "драконити" читачів питанням: як проїхати в "ДНР" з Києва і де можна пожити.

Пост не залишив байдужими як звичайних людей, так і волонтерів. Користувачі завалили Зицера саркастичними коментарями. Переселенці з Донбасу пропонують Зицеру відвідати місця, де проходили бойові дії, або знайти житло в районі донецького аеропорту.

Один з волонтерів запропонував чоловікові екскурсію в Дебальцеве через Светлодарску дугу, культурну програму від піхотної бригади після чого автор посту зможе з новою силою любити батьківщину.


В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...