
Користувачів мережі обурив пост чоловіка, який хоче поїхати в "ДНР" в якості туриста. Про це Вадим Зицер написав у Facebook-спільноті "Донецькі Київські", передають Патріоти України.
"Друзі, хочу з'їздити на 4-5 днів у Донецьк. Відразу скажу – я не донецький. Мета поїздки – культурологічна. Побачити життя людей в "ДНР", і зробити свої висновки".
Киянин повідомив, що Україна все менше нагадує йому його країну. Також він поділився планами зробити низку поїздок у РФ. Зіцер продовжив "драконити" читачів питанням: як проїхати в "ДНР" з Києва і де можна пожити.

Пост не залишив байдужими як звичайних людей, так і волонтерів. Користувачі завалили Зицера саркастичними коментарями. Переселенці з Донбасу пропонують Зицеру відвідати місця, де проходили бойові дії, або знайти житло в районі донецького аеропорту.

Один з волонтерів запропонував чоловікові екскурсію в Дебальцеве через Светлодарску дугу, культурну програму від піхотної бригади після чого автор посту зможе з новою силою любити батьківщину.

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...