"Хочу поїхати в Донецьк з культурологічною метою": Киянин шокував мережу своїм постом

Користувачі мережі засипали допис чоловіка гнівними коментарями.

Киянин виявив бажання поїхати в "ДНР". Фото: НТВ.

Користувачів мережі обурив пост чоловіка, який хоче поїхати в "ДНР" в якості туриста. Про це Вадим Зицер написав у Facebook-спільноті "Донецькі Київські", передають Патріоти України.

"Друзі, хочу з'їздити на 4-5 днів у Донецьк. Відразу скажу – я не донецький. Мета поїздки – культурологічна. Побачити життя людей в "ДНР", і зробити свої висновки".

Киянин повідомив, що Україна все менше нагадує йому його країну. Також він поділився планами зробити низку поїздок у РФ. Зіцер продовжив "драконити" читачів питанням: як проїхати в "ДНР" з Києва і де можна пожити.

Пост не залишив байдужими як звичайних людей, так і волонтерів. Користувачі завалили Зицера саркастичними коментарями. Переселенці з Донбасу пропонують Зицеру відвідати місця, де проходили бойові дії, або знайти житло в районі донецького аеропорту.

Один з волонтерів запропонував чоловікові екскурсію в Дебальцеве через Светлодарску дугу, культурну програму від піхотної бригади після чого автор посту зможе з новою силою любити батьківщину.


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...