Хочуть залякати? У Херсоні напали на активіста, який допомагає у справі Гандзюк

У Херсоні невідомі в балаклавах з битами напали на місцевого активіста, який співпрацює з Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради щодо вбивства Катерини Гандзюк. Про це заявив член цієї комісії, народний депутат Ігор Луценко у Facebook, повідомляють Патріоти України.

При цьому ім'я активіста і подробиці Луценко не розголошує. Відомо тільки, що зловмисники «передавали привіт» тим, хто допомагає ТСК.

За інформацією депутата, можуть бути нові напади, оскільки головний підозрюваний в організації вбивства Гандзюк нібито «проплатив покарання» одного зі свідків. Як додав Луценко, за цим свідком вже помічене стеження. Водночас нардеп запевнив, що в зв'язку з цим звернувся в поліцію.

Раніше стало відомо, що активістам, які свідчили перед Тимчасовою слідчою комісією Ради у справі про вбивство Гандзюк, нададуть державну охорону.

Як відомо, в Раді створили комісію щодо нападів на активістів. До її складу увійшли 16 парламентаріїв.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...