"Хохол": У Росії школярі жорстоко побили хлопчика, бо той - із України (відео)

Мати дитини розповіла, що перебралася до Росії дев'ять років тому, працює соцпрацівником, чоловік військовослужбовець.

В одній зі шкіл селища Велика Іжора Ломоносовського району Ленінградської області (Російська Федерація) 12-річного хлопчика б'ють однолітки через те, що він народився в Україні, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що, зокрема, дитину сильно побили 17 квітня. Так, у кабінеті математики 6-класники не тільки знущалися над хлопчиком, завдаючи удари руками і ногами по голові, а й знімали те, що відбувається, на телефони з різних ракурсів.

За словами сусідів, дитина систематично повертається додому побитою. Причиною називають його походження, хлопчик народився в Івано-Франківській області. Нібито його дражнять "хохлом" і "ізгоєм", хоча в школі він навчається з першого класу.

"Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет" , - розповіла мати хлопця.

Класний керівник хлопчика Марія Сухова зазначила, що знала - дитину ображають, але про побиття їй не повідомляли раніше. У свою чергу, директор школи Любов Авдєєва закликала "не роздувати ситуацію".

"Бавовна близько": Жителям Бєлгородської області дзвонять і просять евакуюватися

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:37

В Бєлгородській області жителям телефонують нібито співробітники МНС та повідомляють про евакуацію населення прикордонних сіл, передають Патріоти України. Водночас у пресслужбі російського МНС у регіоні спростувала подібні плани. Кажуть, що ця інформац...

У Путіна нові проблеми: Російські військові, яких перекидають із Сирії, не хочуть воювати в Україн

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:30

Контингент російських військ, що базувався у Сирії, може потрапити на територію України у червні. Вояк, що бомбардували лікарні та цивільних, перекидатимуть на Донбас без відпусток та навіть можливості побачитися з рідними, передають Патріоти України. ...