Нобелівський лауреат, британський фізик Стівен Хокінг помер у середу вранці у віці 76 років у середу вранці у віці 76 років. Автор Короткої історії часу мирно помер у своєму будинку в Кембриджі в Англії, повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.
Фізик-теоретик народився рівно через 300 років після смерті Галілея в Оксфорді, Англія. Незважаючи на наявність будинку на півночі Лондона, його батьки вирішили виховувати дітей в Оксфорді, тому що місто вважалося більш безпечним місцем для дітей під час Другої світової війни.
Після навчання в школі Сент-Олбанс у місті, що знаходилося приблизно в 20 милях на північ від Лондона, Хокінг відправився до старого коледжу свого батька, Університетський коледж, Оксфорд (1952).
Він хотів займатися математикою, але предмет не був доступний в університеті. Отже, він зайнявся фізикою, хоча його батько хотів, щоб син освоїв медицину.
Професор Стівен Хокінг має тринадцять почесних ступенів. Він є лауреатом багатьох нагород, медалей та призів, таких як Премія з фундаментальної фізики (2013), Медаль Коплі (2006) і премія Фонду Вольфа (1988). Він є членом Королівського товариства і членом Національної академії наук США і Папської академії наук.
У віці 21 року йому було поставлено діагноз аміотрофічний склероз. Незважаючи на те, що він був прив’язаний до інвалідного візка і залежав від комп’ютеризованої системи передачі мови, Хокінг продовжив своє дослідження теоретичної фізики. Він також зайнявся публічними лекціями і великою програмою подорожей, розповідаючи про хворобу. У нього також є сім’я з трьох дітей і троє онуків.
Стівен Хокінг – автор безлічі науково-популярних книг, в тому числі таких, як Коротка історія часу, Чорні діри і молоді всесвіти, Світ у горіховій шкаралупі та інших.
У мобільному застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+" вже у травні повинні з'явитись два нових типи відстрочок для військовозобов'язаних. Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі національно...
Нове дослідження професора археології Оксфорда Дена Гікса проливає світло на шокуючий факт із життя вчених Вустер-коледжу, передають Патріоти України з посиланням на The Guardian. . Череп, відполірований і оздоблений сріблом, протягом десятиліть викор...