Кличко озвучив уточнені плани, коли з'явиться метро на Виноградарі та на Троєщині (відео)

У рамках першої черги робіт на ділянці майже у 4 км передбачається будівництво двох станцій -"Мостицька" і "Проспект Правди"- і відгалуження у бік станції "Виноградар" для подальшого продовження лінії.

Мер Києва спустився в монтажну шахту метрополітену на Сирці

Нові станції метро "Мостицька" і "Проспект Правди" в мікрорайоні Виноградар буде відкрито в грудні 2021 року, повідомив мер Києва Віталій Кличко президенту України Петру Порошенку під час огляду будівельних робіт, пише інтерфакс, інформують Патріоти України.

У Києві 19 березня презентували, як відбуватиметься будівництво метро на житловий масив Виноградар. На презентацію прибули столичний голова Віталій Кличко та президент Петро Порошенко. На фото видно, як Кличко у діловому костюмі спустився по драбині у 45-метрову шахту.

"У грудні 2021 року дві станції буде відкрито", - сказав міський голова.

Відповідаючи на запитання президента про долю метро до лівобережного мікрорайону Троєщина, В.Кличко зазначив, що "без будівництва мосту ні про яке будівництво метро мови не може бути".

"Будівництво метро - це питання 4-5 років за наявності фінансування", - зазначив мер.

За його словами, наразі ведуться роботи з будівництва мосту, і влітку або ближче до осені всі іржаві конструкції на мосту буде демонтовано.

"Візуально влітку всі кияни помітять, що роботи йдуть. Моє завдання - за два наступних роки зробити автосполучення між лівим і правим берегом", - наголосив В.Кличко.

"На першу чергу було виділено 2,5 млрд грн. Цього року планується спрямувати ще 1,5 млрд грн. Загальна вартість введення в експлуатацію станцій "Мостицька" і "Проспект правди" оцінюється в 6 млрд грн. І ми вже чітко знаємо, що спільними зусиллями держави і міста цей проект точно буде профінансований", – заявив Порошенко.

"Я роблю все, щоб залучати додаткові гроші. Нам потрібно, однозначно, розвивати транспортну інфраструктуру. Ще раз – протягом 2 наступних років ми плануємо закінчити вже будівництво двох станцій і відкрити їх", – заявив Кличко.

Згідно з документом, роботи триватимуть до 2021 року, а їхній бюджет становитиме 5 млрд 993 млн грн.

У рамках цього проекту вперше в Києві планують використовувати технологію вертикальних тунелів. При цьому станцію "Мостицьку" будуватимуть як станцію глибокого закладення, а "Проспект Правди" і наступні передбачено будувати відкритим способом як неглибокі.

Як повідомив президенту один із керівників будівництва, через подовження Сирецько-Печерської лінії буде потрібно також будівництво другого депо.

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...

Народжені повзати: Sukhoi Superjet більше не купують

вівторок, 22 жовтень 2019, 20:45

Виручка від продажів склала 2,1 млрд рублів (ціна одного літака), впавши в порівнянні з минулим роком в 12 разів. Пожежа на борту Sukhoi Superjet в Шереметьєвому і хронічні «дитячі» хвороби першого з часів СРСР зібраного в Росії лайнера привели до марк...