"Конец света"? Окупований Севастополь взимку знову може залишитись без світла

З грудня 2015-го світло з материкової України до Криму не надходить.

Ілюстрація: ki.ill.in.ua

Жителів анексованого Севастополя попередили, що при різкому зниженні температури повітря у місті знову можуть виникати перебої з електроенергією. Про це місцевих попередили у так званому уряді Севастополя, повідомляють Патріоти України.

"Залежно від ступеня зниження температури можуть вводитися додаткові обмеження (подачі електроенергії – ред.), але загалом вся система готова до роботи в такій ситуації... Є план дій, існує регіональний штаб, інструкції, введення додаткових потужностей",- цитує прес-служба призначеного Росією губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова.

У Сімферополі та Севастополі російський "Технопромекспорт" будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Перші два блоки станцій обіцяють ввести в експлуатацію у першій половині 2018-го року.

Варто зазначити, що попри запуск третьої нитки так званого російського енергомосту з Росії до окупованого Криму навесні 2016-го року на півострові й далі продовжують вимикати електроенергію.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...