"Конец света"? Окупований Севастополь взимку знову може залишитись без світла

З грудня 2015-го світло з материкової України до Криму не надходить.

Ілюстрація: ki.ill.in.ua

Жителів анексованого Севастополя попередили, що при різкому зниженні температури повітря у місті знову можуть виникати перебої з електроенергією. Про це місцевих попередили у так званому уряді Севастополя, повідомляють Патріоти України.

"Залежно від ступеня зниження температури можуть вводитися додаткові обмеження (подачі електроенергії – ред.), але загалом вся система готова до роботи в такій ситуації... Є план дій, існує регіональний штаб, інструкції, введення додаткових потужностей",- цитує прес-служба призначеного Росією губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова.

У Сімферополі та Севастополі російський "Технопромекспорт" будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Перші два блоки станцій обіцяють ввести в експлуатацію у першій половині 2018-го року.

Варто зазначити, що попри запуск третьої нитки так званого російського енергомосту з Росії до окупованого Криму навесні 2016-го року на півострові й далі продовжують вимикати електроенергію.

Мобілізація від 1 липня: Українцям пояснили, що чекає на тих, хто у розшуку ТЦК

неділя, 28 червень 2026, 12:36

В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...

Історія, яка жахає: У Костянтинівці жінка понад 18 років ховала в квартирі муміфіковане тіло доньки

неділя, 28 червень 2026, 10:58

Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...