"Конец света"? Окупований Севастополь взимку знову може залишитись без світла

З грудня 2015-го світло з материкової України до Криму не надходить.

Ілюстрація: ki.ill.in.ua

Жителів анексованого Севастополя попередили, що при різкому зниженні температури повітря у місті знову можуть виникати перебої з електроенергією. Про це місцевих попередили у так званому уряді Севастополя, повідомляють Патріоти України.

"Залежно від ступеня зниження температури можуть вводитися додаткові обмеження (подачі електроенергії – ред.), але загалом вся система готова до роботи в такій ситуації... Є план дій, існує регіональний штаб, інструкції, введення додаткових потужностей",- цитує прес-служба призначеного Росією губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова.

У Сімферополі та Севастополі російський "Технопромекспорт" будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Перші два блоки станцій обіцяють ввести в експлуатацію у першій половині 2018-го року.

Варто зазначити, що попри запуск третьої нитки так званого російського енергомосту з Росії до окупованого Криму навесні 2016-го року на півострові й далі продовжують вимикати електроенергію.

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...

Самотність продається? У Китаї вигадали незвичайну послугу для молодих жінок

вівторок, 23 червень 2026, 17:30

У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...