
Жителів анексованого Севастополя попередили, що при різкому зниженні температури повітря у місті знову можуть виникати перебої з електроенергією. Про це місцевих попередили у так званому уряді Севастополя, повідомляють Патріоти України.
"Залежно від ступеня зниження температури можуть вводитися додаткові обмеження (подачі електроенергії – ред.), але загалом вся система готова до роботи в такій ситуації... Є план дій, існує регіональний штаб, інструкції, введення додаткових потужностей",- цитує прес-служба призначеного Росією губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова.
У Сімферополі та Севастополі російський "Технопромекспорт" будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Перші два блоки станцій обіцяють ввести в експлуатацію у першій половині 2018-го року.
Варто зазначити, що попри запуск третьої нитки так званого російського енергомосту з Росії до окупованого Криму навесні 2016-го року на півострові й далі продовжують вимикати електроенергію.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...