
Жителів анексованого Севастополя попередили, що при різкому зниженні температури повітря у місті знову можуть виникати перебої з електроенергією. Про це місцевих попередили у так званому уряді Севастополя, повідомляють Патріоти України.
"Залежно від ступеня зниження температури можуть вводитися додаткові обмеження (подачі електроенергії – ред.), але загалом вся система готова до роботи в такій ситуації... Є план дій, існує регіональний штаб, інструкції, введення додаткових потужностей",- цитує прес-служба призначеного Росією губернатора окупованого Севастополя Дмитра Овсянникова.
У Сімферополі та Севастополі російський "Технопромекспорт" будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Перші два блоки станцій обіцяють ввести в експлуатацію у першій половині 2018-го року.
Варто зазначити, що попри запуск третьої нитки так званого російського енергомосту з Росії до окупованого Криму навесні 2016-го року на півострові й далі продовжують вимикати електроенергію.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...