Конфеті з $1 тисячі: Дворічний хлопчик порізав у шредері відкладені батьками гроші

Батьки розповіли, що синок часто допомагав мамі відправляти в подрібнювач старі листи та непотрібні папери.

Дворічний Лео Белнап із міста Халлідей (штат Юта, США) порізав у подрібнювачі паперу $1060, які його батьки зберігали в конверті. Про це повідомило CNN, інформують Патріоти України.

Батьки хлопчика накопичили гроші, щоб повернути їх за абонементи на матчі з американського футболу, коли конверт зник.

Пара обшукала весь будинок. Коли мама Лео витрусила вміст контейнера подрібнювача, гроші висипалися звідти, мов конфетті.

У знищенні грошей батьки підозрюють дворічного сина. Він часто допомагав мамі відправляти в подрібнювач старі листи та непотрібні папери.

Швидше за все, цього разу хлопчик сам повторив дії мами та відправив у шредер конверт.

Зіпсовані купюри батьки зможуть замінити – залишки склеять у спеціальному департаменті Мінфіну США. Щоправда на це піде від одного до двох років.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...