Контужений ветеран-кіборг розповів подробиці інциденту побиття "волонтерами", що збирали гроші на "шпиталь, та показав нападника (фотофакт)

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією добровольця-ветерана Геннадія Дуброва, котрий просто не міг пройти повз підозрілих молодиків, котрі збирали кошти у довірливих патріотів начебто на поранених бійців, при цьому жодних документів на це не мали.

Мене били сильно і я не міг нічого з цим зробити, бо після першого неочікуваного удару відчував лише глуху страшенну біль в голові і нічого не розумів. Три важкі контузії під час війни дали свій результат.

Спробую коротко про все.
-лікарі надали допомогу. розсічена брова та губа. медики обкололи мене обезболюючими і дали таблетки від тиску, бо сердечко билось із такою швидкістю, що ледь не стався інфаркт. зараз сильно нудить, голова крутиться, можливо викликатиму швидку. PS мені 25 років
- написав заяву в поліції, але, як мене вже встигли попередити «шансів мало». бо це легкі тілесні і важко буде довести.
- завтра йду на слідчу медичну експертизу.
- бісить багато моментів!!! один з них – оперативність. сьогодні неділя. Тому Хрещатик перекритий авто поліцейських. Коли я скотився з Інституцької і йшов на мигаюче світло їх машин, по обличчі стікала кров, поліцейські сказали Ок. чекайте, викликаємо наряд і медичну допомогу. і жоден з них не побіг затримати хоч на декілька хвилин свідків, щоб хоча б записати їх моб.
Чому мене побили?
На перед дуже прошу не залишати коментарів і не залишатись на моїй сторінці людей, у яких виникне питання «нашо йому було їх рухати». Я відповідальна людина і не мислю такими категоріями.
Є речі, які ніколи не пропущу і не пробачу. Майдан для мене це місце точки неповернення і в якомусь сенсі святе місце, а особливо пам’ятник Небесній сотні. Часто буваю у тому районі і одразу біля пам’ятника між квітами, лампадками та синьо-жовтими стрічками щоразу стоїть паперова коробка від нової пошти, на ній наклеєний на А4 напис «на госпіталь». На коробці немає жодних печаток та пломб.
Поблизу пам’ятника неадеквати, які розмовляють нецензурною лексикою, пропонують людям синьо-жовті стрічки за гроші при цьому кажуть, що збирають на госпіталь. Я з ними неодноразово розмовляв. Просив, щоб вони поставили пластикову опломбовану коробку із печаткою благодійної організації. Вони цього так і не зробили.
Натомість 30 червня вони напали на Ira Tsybuh .
Важливо, що ці люди справді абсолютно неадекватні, агресивні та аморальні лицеміри. Ми не раз намагались з ними поговорити але вони нічого не розуміють, бо це їх джерело доходу і видно, що вони не відмовлятимуться від нього. Ну і загалом, коли Іра запитала чи вони не бачили, хто декілька тижнів тому розбив пам'ятник, вони відповіли «а что здесь такого». Вже не цитуватиму їх нецензурного трешу у нашу сторону. Ми не раз намагались нормально поговорити. Що разу представлялись і казали, хто ми. Вони знали що я кіборг і боєць АТО. Практично щоразу жінка, що теж представлялась, як волонтер знімала все на відео і жодного разу його ніде не публікувала, бо правда на нашій з Ірою стороні.
Для чого нам це?
Бо я не можу проходити мимо, коли якась сволота наживається на війні. Я не можу застрелити пороха чи полторака. Не ллю зраду і т д. намагаюсь змінювати на своєму рівні.
Як мене побили?
Сьогодні, я йшов на пошту за посилкою. Ну знову побачив коробку і купку знайомих неадекватів із стрічками. Почав з ними говорити, спочатку жіночка сказала, що зараз по мене прийдуть і за декілька хвилин я отримав від мужичка поблизу в голову разів зо п’ять. Він втік. Якщо чесно не дуже пам’ятаю, скільки часу пройшло, поки почав йти до поліції.
Хто ці люди?
Я чітко знаю, як нападник виглядає і як виглядають всі інші продавці стрічок- «волонтери», що збирають на госпіталь.На фото нападник і неадекватна «волонтерка». Нехай країна знає своїх хероїв! (спробую найти якісніші кадри)

Хіти тижня. "Когда ты в очередной раз тыкаешь хомяка *балом в дерьмо, у него истерика", - Фашик Донецький про "вату" на Донбасі

середа, 14 листопад 2018, 1:00

"Я заранее не извиняюсь за то, что будет использован чугунный мат в тексте. Иногда складывается ощущение, что некоторым особо упижженым двуногим особям люто подгорает от того, что в Донецке, Луганске, в Крыму, вообще на оккупированных, остались адекват...

Хіти тижня. "Збочення!": В Україні розгорівся скандал навколо дитячого підручника для шкіл (фото)

середа, 14 листопад 2018, 0:35

У мережі розгорівся скандал навколо ремомендованного Міносвіти України підручника літератури для 11-го класу. У книгу включили розповідь з описом гомосексуальних зв'язків. Про ситуацію розповіли користувачі мережі. Зокрема громадський активіст Оксана Ф...