Корисно саджати дерева: На Воздвиженці в Києві знайшли стародавні монети (фото)

Територія старого Подолу чарівна і загадкова!..

У Києві знайшли старовинні монети. Фото: соцмережі.

У Києві на Воздвиженці під час посадки дерев активісти знайшли стародавні монети. Про це повідомляється на сторінці спільноти "Наша Воздвиженка", передають Патріоти України.

"Ну ось, справжні Breaking news! Під час посадки другої черги дерев на майданчику перед заарештованим "Поділ Град Вінтаж" ми знайшли... скарб!!! Якісь давні монети. Ми їх відразу показали журналістам, які знімали нашу акцію самосаду, подзвонили в інститут збереження архітектурних пам'яток і, звісно, викликали поліцію. Наразі очікуємо приїзду і тих, і інших. Цікаво, чи цінні ці монети. Експертиза покаже, а ми розповімо вам! Територія старого Подолу чарівна і загадкова!", - йдеться в повідомленні.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...