Космічні провали Росії: Рогозіна викрили в нахабній брехні

Глава держкорпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін відзвітував президенту РФ Володимиру Путіну про 22 космічних запуски в 2018 році, хоча насправді їх було лише 17, повідомляють Патріоти України.

Так, на сайті корпорації в розділі "Космічна діяльність. Запуски" приведена інформація про 20 пусків за минулий рік. При чому 3 з них були здійснені без участі "Роскосмосу" Повітряно-космічними військами Росії.

У той же час те, що Путіну Рогозін повідомив про 22 проведених запуски, підтверджує стенограма їх зустрічі на сайті лідера РФ: "Д. Рогозін: Що хочу сказати: в 2018 році ми провели 22 пуски".

ЗМІ відзначають, що доповідаючи президенту про виконану роботу 4 лютого Рогозін сильно червонів.У корпорації оприлюднили також план на 2019 рік. Повідомляється, що два запуски вже були проведені, ще 7 чекають своєї черги. Примітно, що Путіну Рогозін пообіцяв 45 пусків, що в п'ять разів перевищує реальні цифри.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...