Краще пізно, ніж ніколи: 72-річний емігрант з України виграв у покерному турнірі $300 000

Щасливчик почувається натхненим та бадьорим й демонструє готовність до нових звершень

72-летний эмигрант из Украины выиграл в покерном турнире $300000 Фото № 0Пенсіонер і ветеран покерного руху Елік Водовіз пройшов відбір в Головний турнір серії WSOP Circuit через сателіт за $220 і обіграв 1050 суперників. Виходець з України зумів стати переможцем Головного події з бай-іном $1,700, зазначають Патріоти України.

Ніхто з більш ніж тисячі гравців не зміг перешкодити ветерану досягти своєї мети і стати кращим в змаганні топ-покеристів світу. За перемогу, крім персня чемпіона, Водовіз отримав майже $300,000 призових.

"Мені завжди подобалося просто грати в покер, отримувати задоволення від процесу. Мій син, який теж грає в покер, завжди підтримував моє захоплення. Він говорив, що у мене є шанси замахнутися на перемогу в турнірі в майбутньому. Що ж, майбутнє вже настало!", - каже щасливий тріумфатор.

Елік до пенсії працював дантистом. Він і раніше добирався до призів в живих турнірах, але до недавнього часу найбільшим кушем в його кар'єрі були $13,000.

Може статися, що вже влітку пенсіонер рвоне підкорювати Лас-Вегас на Світову серію WSOP. Є багато успішних прикладів, коли досвідчені спортсмени добиралися до фінального столу чемпіонату світу з покеру. Найсвіжіший випадок - виступ британця Джона Хеспа два роки тому. Тоді 64-річний любитель з маленького містечка зайняв 4-е місце і забрав додому понад $ 2,5 мільйона!

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...

Українська модель Хлистун поскаржилася на провокації журналістки із Росії

неділя, 29 січень 2023, 13:14

Українська модель Даша Хлистун розповіла, як російська журналістка намагалася поговорити з нею у Франції, де зараз проходить Тиждень моди. За її словами, дівчина знала, що вона з України і, ймовірно, намагалася за її рахунок підняти активність на своєм...