"Кремль нужно "гасить": В мережі відповіли на цинічний коментар путінського журналіста щодо теракту в Лондоні

Ейфелева вежа без вогнів - це символ скорботи і підтримки для постраждалих. Але у Путіна цього, схоже, не розуміють.

У Франції в знак солідарності з жертвами терактів виключають освітлення символу Парижа - Ейфелевої вежі. Фото: Твіттер.

Користувачів соціальних мереж обурив коментар російського журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова щодо терактів у Лондоні. Коментар журналіст залишив у своєму Twitter-акаунті, повідомляють Патріоти України.

"Після теракту в Лондоні на Ейфелевій вежі в знак солідарності знову погасять вогні. Коли вони зрозуміють, що це не діє на терористів?" – написав Смирнов.

"А тебе не виховали, якщо таких речей не розумієш. Люди завжди розуміють біль інших людей і сумують. Тільки дебіли скачуть від радості", "А що ж діє, Дмитро? Розкажіть нам!", "А навіщо Путін висловив співчуття, це хіба діє?", "Це не повинно діяти на терористів, ідіот. Це символ скорботи і підтримки для постраждалих", - пишуть люди в коментарях.

Сміливий хлопець усім звітував щодня: У Харкові чоловік три місяці під обстрілами стеріг квартири сусідів (відео)

середа, 25 травень 2022, 19:44

Три місяці з самого початку повномасштабної війни РФ проти України під обстрілами у будинку на Північній Салтівці живе харків'янин Максим. Усі його сусіди виїхали. Дружину та батьків чоловік теж відправив на Захід України, а сам вирішив залишитись. Про...

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...