"Кремль нужно "гасить": В мережі відповіли на цинічний коментар путінського журналіста щодо теракту в Лондоні

Ейфелева вежа без вогнів - це символ скорботи і підтримки для постраждалих. Але у Путіна цього, схоже, не розуміють.

У Франції в знак солідарності з жертвами терактів виключають освітлення символу Парижа - Ейфелевої вежі. Фото: Твіттер.

Користувачів соціальних мереж обурив коментар російського журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова щодо терактів у Лондоні. Коментар журналіст залишив у своєму Twitter-акаунті, повідомляють Патріоти України.

"Після теракту в Лондоні на Ейфелевій вежі в знак солідарності знову погасять вогні. Коли вони зрозуміють, що це не діє на терористів?" – написав Смирнов.

"А тебе не виховали, якщо таких речей не розумієш. Люди завжди розуміють біль інших людей і сумують. Тільки дебіли скачуть від радості", "А що ж діє, Дмитро? Розкажіть нам!", "А навіщо Путін висловив співчуття, це хіба діє?", "Це не повинно діяти на терористів, ідіот. Це символ скорботи і підтримки для постраждалих", - пишуть люди в коментарях.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...