"КримВаш": У РФ розповіли, скільки грошей втрачає кожен росіянин через анексію українського півострова (відео)

Кожен росіянин через анексію українського Криму щорічно недораховується до 2 тис. доларів. Такі дані озвучив в ефірі ObozTV російський опозиційний політик Ілля Пономарьов – єдиний, хто в 2014 році в Держдумі РФ голосував проти анексії, повідомляють Патріоти України.


"Ми як російська опозиція намагаємося людям говорити – ось ціна анексії Криму. Якщо перерахувати на кожного громадянина Росії, то тільки прямих фінансових втрат, які можна відстежити за бюджетом Російської Федерації, вийде від 50 до 100 тис. рублів на людину на рік. Це дуже велика сума – від 1 до 2 тис. доларів припадає", - заявив Пономарьов.

При цьому політик наголосив, що прості росіяни не можуть усвідомити масштабів своїх втрат: "Люди собі не можуть цього уявити – вони так не ділять".

"Бункер Горбачева - один из последних объектов "Холодной войны", - Мирович

середа, 27 травень 2020, 15:48

"Где-то на западе Беларуси, посреди лесов и полей притаился, пожалуй, самый крупный и масштабный бункер времен "Холодной войны" из всех, что можно встретить в Белраруси", - пише у своєму Максим Мирович, передають Патріоти України, і продовжує:. "Полное...

Знайшли в котловані: У Києві перехожий загинув у ямі, виритій ремонтниками

середа, 27 травень 2020, 15:25

У середу вранці, 27 травня, у Києві, біля місця проведення ремонтних робіт тепломережі, виявили тіло чоловіка, передають Патріоти України. Загиблого на вулиці Григоровича-Барського, 7-А у Святошинському районі столиці знайшли мешканці сусідніх будинкі...