"КримВаш": У РФ розповіли, скільки грошей втрачає кожен росіянин через анексію українського півострова (відео)

Кожен росіянин через анексію українського Криму щорічно недораховується до 2 тис. доларів. Такі дані озвучив в ефірі ObozTV російський опозиційний політик Ілля Пономарьов – єдиний, хто в 2014 році в Держдумі РФ голосував проти анексії, повідомляють Патріоти України.


"Ми як російська опозиція намагаємося людям говорити – ось ціна анексії Криму. Якщо перерахувати на кожного громадянина Росії, то тільки прямих фінансових втрат, які можна відстежити за бюджетом Російської Федерації, вийде від 50 до 100 тис. рублів на людину на рік. Це дуже велика сума – від 1 до 2 тис. доларів припадає", - заявив Пономарьов.

При цьому політик наголосив, що прості росіяни не можуть усвідомити масштабів своїх втрат: "Люди собі не можуть цього уявити – вони так не ділять".

Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...