Криваве весілля: Бомба потрапила в намет з молодятами і їх гостями

Швидка допомога не змогла швидко дістатися до місця повітряного удару через військові літаки, які якийсь час продовжували крутитися над територією.

Ілюстрація: parstoday.com

Під час бомбардування Ємену арабською коаліцією одна з бомб влучила в намет, де святкувалося весілля. В результаті 20 людей загинули і 45 отримали поранення. Наречена померла, а наречений разом з іншими пораненими був доставлений в лікарню Аль-Джомхурі. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я країни, повідомляють Патріоти України.

Заступник начальника госпіталю сказав, що тільки дітей серед поранених близько 30, деякі в критичному стані. Органи охорони здоров'я закликають людей здавати кров, для жертв. Арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією веде боротьбу з повстанцями в Ємені і намагається відновити владу, яка визнана на міжнародному рівні. Тепер повстанці контролюють більшість територій на півночі країни разом зі столицею - містом Саной.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр