
На Луганщині 18 березня від кулі ворожого снайпера загинув кулеметник ЗСУ Євген Керичанин, який відбивав атаку бойовиків. Про це заявив прес-центр ООС в Facebook, повідомляють Патріоти України.
Відзначається, що з метою наближення до позицій українських військових, близько 10:00 ранку противник відкрив вогонь з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, намагаючись зайти у фланг взводного опорного пункту однієї з бригад, яка захищає Луганщину.
"Перебуваючи на спостережному посту, солдат Євген Керичанин відкрив вогонь з кулемета. Точними пострілами він змусив противника зупинитися і відійти. У той же час, під прикриттям кулемета діяв ворожий снайпер, в результаті обстрілу якого Євген отримав поранення, несумісні з життям", - сказано в повідомленні.
За проявлену мужність Керичанина був представлений до нагороди посмертно.
"Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил. За даними розвідки, двох окупантів ліквідовано, ще двоє - поранені. Знищені дві бойові машини піхоти і дві одиниці військової автомобільної техніки супротивника", - додали в штабі ООС.

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...