Культовий російський актор Олексій Серебряков звинуватив владу РФ у розпалюванні війни в Україні, Грузії та Сирії

54-річний артист значну частину життя проводить в Канаді, громадянкою котрої є його дружина, де вчаться його діти. При цьому заявляє, що добровільно Росію не покине ,і мріє про її краще майбутнє.

Олексій Серебряков звинуватив владу РФ у розпалюванні воєнних конфліктів по всьому світу. Про цезнаковий російський актор заявив під час виступу в Лондоні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Газета.ru.

Чоловік звинуватив керівництво Росії в причетності до військових конфліктів у Чечні, Грузії, Україні та Сирії.

"Зараз ми, перебуваючи в суцільному оточенні ворогів, маємо демонструвати псевдопатріотизм", - з гіркотою констатував Серебряков. Артист додав, що російська влада також переписує історію, щоб довести правильність своїх дій.

У свій час великий резонанс справило інтерв'ю артиста відомому ліберальному журналісту Юрію Дудю. ПУ пропонує освіжити в пам'яті, що ця непересічна людина думає про Путіна, про те що відбувається на його батьківщині і свою роль у цьому житті.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...