Культовий російський актор Олексій Серебряков звинуватив владу РФ у розпалюванні війни в Україні, Грузії та Сирії

54-річний артист значну частину життя проводить в Канаді, громадянкою котрої є його дружина, де вчаться його діти. При цьому заявляє, що добровільно Росію не покине ,і мріє про її краще майбутнє.

Олексій Серебряков звинуватив владу РФ у розпалюванні воєнних конфліктів по всьому світу. Про цезнаковий російський актор заявив під час виступу в Лондоні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Газета.ru.

Чоловік звинуватив керівництво Росії в причетності до військових конфліктів у Чечні, Грузії, Україні та Сирії.

"Зараз ми, перебуваючи в суцільному оточенні ворогів, маємо демонструвати псевдопатріотизм", - з гіркотою констатував Серебряков. Артист додав, що російська влада також переписує історію, щоб довести правильність своїх дій.

У свій час великий резонанс справило інтерв'ю артиста відомому ліберальному журналісту Юрію Дудю. ПУ пропонує освіжити в пам'яті, що ця непересічна людина думає про Путіна, про те що відбувається на його батьківщині і свою роль у цьому житті.

Згадали малярію і чуму: Вчені припустили, коли може закінчитися пандемія COVID-19

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:25

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, . Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити, була віспа. У 1960-1970-и...

Українка з найбільшими грудьми похвалилася пікантними фото в білизні

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:15

Модель з 13-м розміром грудей і володарка титулу "Найбільші натуральні груди України" Міла Кузнєцова поділилася спокусливими знімками з шанувальниками. Так, зірка покрасувалась перед підписниками в сексуальній білизні чорного кольору. Свій образ вона д...