Купив за 50 гривень: На Херсонщині підліток прийшов у школу з гранатою

Зараз поліція розшукує чоловіка, який продав дитині боєприпас.

Гранату підлітку продав незнайомець. Ілюстрація: Голос.

Замість знань озброївся бойовою гранатою учень 7-го класу Велікокопанівской школи Олешківського району Херсонщини. Про це повідомляє Нацполіція, передають Патріоти України.

Гранату Ф-1 він купив у незнайомого чоловіка за 50 гривень. Щоправда, "лимонка" ця продавалася без запалу і вибухнути не може. Так що евакуація школи не знадобилася.
Все це з'ясували поліцейські, які прибули в школу для уточнення ситуації. Тепер їм належить з'ясувати особу продавця гранати. Може, у нього що і гірше продається.

Водіям моноколіс та самокатів загрожують штрафи до 17 тис. грн: Як змінилися правила

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:58

Електросамокати та моноколеса в Україні офіційно визнані транспортними засобами (ТЗ). Відповідно на водіїв персональних засобів пересування тепер поширюються штрафи за порушення правил дорожнього руху. Максимальний становить 17 000 грн – за водіння у н...

Призначення пенсії за віком: Українцям пояснили, як не отримати меншу виплату через маленьку помилку

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:43

Українські пенсіонери під час призначення їм пенсії за віком можуть отримати від держави пенсію меншу, аніж хотілося б. Особливо це стосується пенсіонерів, які народилися на початку року, або в його кінці, передають Патріоти України. Поганий жарт з пе...