
Центральному Клінічному військовому госпіталю в Києві терміново потрібні донори крові для поранених військових, які прибули із зони АТО. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написала столичний волонтер Олена Клімина, передають Патріоти України.
Вона повідомила, що в п'ятницю, 3 лютого, в госпіталь прибуває борт з Дніпра.
"Просимо відгукнутися донорів для здачі крові. Маємо потребу в донорах всіх груп з мінусовим резусом 1/2-/3, а особливо 3+/4-", - написала Клімина.

За її словами, в п'ятницю вранці в госпіталь прийшла велика кількість бажаючих здати кров. "Військові, студенти, мами в декреті, курсанти, офісні працівники ... Люди йдуть і йдуть", - написала волонтер.

Вона зазначила, що 3 лютого приймається кров тільки з негативним (-) резусом.
"З понеділка всі групи крові", - повідомила Клімина.

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...