Китай анонсував грандіозні плани з освоєння Сонячної системи

​У 2020 році Китай запланував відправку ровера на Марс, після чого країна займеться дослідженням навколоземних астероїдів і відправиться на Ганнімед.

Китай оприлюднив плани з освоєння Сонячної системи. Фото: wartime.org.ua.

Китай оприлюднив плани з дослідження Сонячної системи в найближчі 10-20 років. Відповідна презентація конструктора Лі Чуньлі була представлена на Конференції з глобального дослідження космосу, що відбулася в Пекіні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У 2020 році Китай запланував відправку ровера на Марс, після чого країна займеться дослідженням навколоземних астероїдів за допомогою роботизованої місії. Близько 2030 року Піднебесна запланувала відправку з Марса на Землю зразка грунту. Після цього Китай має намір послати станцію до Ганімеда - найбільшого супутника Юпітера в Сонячній системі.

Всі ці місії, за словами Чуньлі, вже затверджені. Крім того, в даний час проходить узгодження ще однієї програми - відправка зонда до Урану. Китай також підтвердив плани щодо розгортання орбітальної станції у Землі і місячних місій.

Space News відзначає, що в 2017 році країна вперше проведе експеримент на американському сегменті МКС. Партнером Пекінського університету (Китай) виступила компанія NanoRacks, на замовлення якої на станції відслідкують розвиток аномалій ДНК, що знаходяться в умовах радіації і мікрогравітації.

Ганімед являється прихованим під шаром льоду океану. Як вважають астробіологи, така будова океану на супутнику може сприяти створенню спеціальних умов для розвитку примітивних форм життя в його надрах.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...