Китай оприлюднив плани з дослідження Сонячної системи в найближчі 10-20 років. Відповідна презентація конструктора Лі Чуньлі була представлена на Конференції з глобального дослідження космосу, що відбулася в Пекіні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У 2020 році Китай запланував відправку ровера на Марс, після чого країна займеться дослідженням навколоземних астероїдів за допомогою роботизованої місії. Близько 2030 року Піднебесна запланувала відправку з Марса на Землю зразка грунту. Після цього Китай має намір послати станцію до Ганімеда - найбільшого супутника Юпітера в Сонячній системі.
Всі ці місії, за словами Чуньлі, вже затверджені. Крім того, в даний час проходить узгодження ще однієї програми - відправка зонда до Урану. Китай також підтвердив плани щодо розгортання орбітальної станції у Землі і місячних місій.
Space News відзначає, що в 2017 році країна вперше проведе експеримент на американському сегменті МКС. Партнером Пекінського університету (Китай) виступила компанія NanoRacks, на замовлення якої на станції відслідкують розвиток аномалій ДНК, що знаходяться в умовах радіації і мікрогравітації.
Ганімед являється прихованим під шаром льоду океану. Як вважають астробіологи, така будова океану на супутнику може сприяти створенню спеціальних умов для розвитку примітивних форм життя в його надрах.
Пенсіонери зі статусом "Почесний донор України" можуть щомісяця отримувати надбавку до пенсії в розмірі 292 гривні. Для оформлення потрібно подати заяву, паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення донора до сервісного центру Пенсійного фонду. Про це ...
В Україні діє частковий мораторій на підвищення комунальних тарифів. Але він буде скасований через проблеми в енергетиці, передають Патріоти України з посиланням на "Інфляційний звіт" Національного банку України (квітень 2025 року). "Очікується, що в ...