Будь-яка, в тому числі і солодка їжа, стала в багато разів доступнішою, і навіть в розвинених країнах люди схильні до переїдання. Крім того, харчова індустрія придумала ще й підсилювачі смаку, особливо для глибоко перероблених продуктів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:
"Они могут долго храниться и практически не содержат клетчатки, зато в них много жиров, крахмала и сахара. Можно ли почистить вкус и преодолеть постоянное желание поесть сладкой пищи?
Да, считают диетологи. Например, если ты на 2 недели исключишь сладкую еду, заполнишь свой рацион свежими овощами и фруктами, салатами, ягодами, крупами и цельно зерновым хлебом, то постепенно, твое естественное желание питаться свежей пищей, вернется.
Еще один вариант очищения от влечения к сладким десертам - 24-часовое голодание на воде. И наконец, менее радикальный вариант, но самый действенный способ - пройти детокс на смузи или соках. В этом случае живая свежевыжатая фруктоза и витамины промоют и реабилитируют вкусовые каналы".
В Україні ціни на продукти за рік зросли на понад 20%, а яблука подорожчали майже втричі через поганий врожай та імпорт. Однак у липні очікується сезонне здешевлення овочів, а восени – стабілізація, якщо не завадить погода. Про це розповів економіст Ол...
Українці, які витрачають менше ніж 345,28 грн на день, вважаються такими, що живуть за межею бідності – саме такий поріг встановлено в Україні у 2024 році. Згідно інформації, якщо людина має менш ніж 10 358 грн на місяць, вона не може покрити базові по...