Лайфхак: Обігріти житло й не розоритися: як заощадити на опаленні (відео)

Журналісти продовжують з’ясовувати, як же українцям заощадити на опаленні. Нині гарна альтернатива газу - це пелети і брикети, повідомляють Патріоти України.

Аби не платити тисячі гривень на місяць за газ, дедалі більше українців переходять на тверду альтернативу: дрова, або сучасне біопаливо – пелети та брикети. Для цього встановлюють твердопаливні котли. Найпростіші коштують від 6 тисяч гривень. Ціна серйозніших сягає всіх 100 тисяч.

Недешево коштують і пелети. Тож за нинішніх тарифів на газ економія – мінімальна. Доступніший і вигідніший варіант – опалення брикетами. Тонна такого палива коштує в середньому 2,5 тисячі гривень. Виробляють брикети з відходів деревообробки та сільського господарства: трісок, соломи, лушпиння. І їх можна спалювати як дрова – у котлах і навіть у печах.

За прогнозами фахівців, саме таке паливо в індивідуальному опаленні невдовзі витіснить не лише газ, а й традиційні дрова. Хоча їх можна купити ще дешевше, проте тепла вони дадуть менше за брикети.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...